Tutaj znajdziesz spis najważniejszych poradników do gry Hungry Shark Evolution, w którą zagracie na urządzeniach mobilnych z systemami iOS jak i Android. Gra jest w pełni darmowa i posiada dodatkowe możliwości odblokowywane za pomocą mikropłatności.

Dział na naszej stronie powstał, aby pomagać każdemu początkującemu hodowcy rekinów w przechodzeniu kolejnych etapów całej gry. Zbiór poradników, w których znajdziecie cenne wskazówki, będzie rozrastał się z czasem tworząc jedną, wielką encyklopedię wirtualnych potworów morskich jak i solucji, które ułatwią wam w dużej mierze całą zabawę.


Hungry Shark Evolution

  • Sposoby na darmowe diamenty i złoto – sprawdź jakie są sposoby na zdobywanie darmowych diamentów w grze. Nie zawsze musimy wydawać na nie prawdziwe pieniądze, więc warto wcześniej odkryć wszystkie możliwości zanim zdecydujemy się na ten ostateczny krok.
  • Zdobywamy Megalodona – nie wiesz jak zdobyć Megalodona, jakie zadania powinieneś wykonać i co ciekawego oferuje nam sterowanie nim w podwodnych otchłaniach? Ten poradnik wyjaśni Ci wszystko.
  • Big Daddy i Little Daddy – ten wielki potwór może posiadać wiernego towarzysz, swoją miniaturową bestię. Nie jest rekinem, ale jest jeszcze bardziej przerażający od innych bestii jakie napotkasz na swojej drodze.
  • Misja z Kempy Bass – wiele osób ma problem ze znalezieniem tego bossa, dlatego odpowiadamy na najważniejsze pytania z nim związane. Zobacz gdzie go znaleźć i jak pokonać.
  • Gorączka Złota (Gold Rush) – wszystko co powinieneś wiedzieć o trybie gorączki, co ci da i jak ją skutecznie wykorzystać.
  • Sekretne Laboratorium (Top Secret Lab) – tutaj szalony profesor każdego dnia pracuje nad nowymi rekinami, nie można nimi zrobić wszystkiego, ale mają swoje asy w rękawie.
  • Jak pokonać kraba? – walka z krabem bywa uciążliwa, ale my pokażemy wam jak go odszukać i jak pokonać, w kilku prostych krokach.
  • Sunken Treasures – podwodny świat skrywa mnóstwo skarbów, wiele z nich jest skrzętnie ukrytych przed naszymi szczękami, ale po ich odnalezieniu czeka na nas cenna nagroda. Sprawdź więc gdzie ich szukać.
  • Bonusowe przedmioty – mogą one upiększyć naszego rekina, ale głównie dają mu o wiele większe możliwości. Dzięki nim możemy zbierać bonusowe punkty, monety czy zadawać większe obrażenia. Sprawdź je wszystkie!

Jeśli chcecie wiedzieć wiecej o grze Hungry Shark Evolution to zadajcie w komentarzach konkretne pytania, a jak najszybciej postaramy się na nie odpowiedzieć w formie kolejnego poradnika. Mam nadzieje, że to co już dla was przygotowaliśmy jest na obecną chwilą wystarczającą dawką informacji. Bądźcie czujni bo niedługo pojawią się nowe tipsy i poradniki do gry.


Gry podobne