Big Daddy jest jak do tej pory najpotężniejszym rekinem w grze Hungry Shark Evolution. Swoim wyglądem do złudzenia przypomina Dunkleosteus, prehistoryczną pancerną rybę, która dominowała w morzach późnego Dewonu. Tym samym Big Daddy nie jest rekinem, ale uzbrojoną po zęby rybą. Ten potwór przewyższa Megalodona zarówno zdolnościami jak i rozmiarem i w porównaniu do innych rekinów zdaje się być prawdziwym tytanem.

Podczas gry spotkamy największego wroga rekinów zwanego tutaj Enemy Big Daddy, spróbujcie podróżować daleko na zachód, a bez wątpienia na niego traficie. Musicie wiedzieć, że to śmiertelny wróg każdego rekina w grze i nawet Big Daddy mija go szerokim łukiem.


Big Daddy ulepszony na maksa

Big Daddy może być zjedzony również przez ulepszonego Megalodona, w sumie przez każdego rekina w trakcie Gold Rush. Opisywany dziś rekin pojawia się niedaleko Crab Lair jak i w strefie Kempy Cave. Powinniście również wiedzieć, że Big Daddy to najtrudniejszy, pod względem wbijania nowych poziomów, rekin w Hungry Shark Evolution ponieważ jego życie naprawdę, ale to naprawdę szybko znika.

Big Daddy kosztuje w grze 250 000 monety jak i 900 gemów, ale w specjalnych eventach możemy go zdobyć za połowę ceny.


Jak zdobyć Big Daddy?

Aby można było go kupić musimy najpierw ulepszyć na maksimum Megalodona, dopiero wtedy pojawi się w sklepie gry.

Umiejętności rekina

Big Daddy posiada znacznie większe możliwości niż jakikolwiek inny rekin w grze, ma największy poziom życia (325), ale również najszybciej mu to życie ubywa. Może on zjeść praktycznie wszystko, ma największą dietę w całej apce. Może zjeść nawet minę i nie będzie miał po niej niestrawności, a także bez problemy zje łódź podwodną i wcale nie musi do niej podpływać od frontu.

Podczas Gold Rush jego mnożnik wzrasta do x80.


Kompan dla giganta

Możemy kupić Little Daddy, który daje dorosłej formie 30%-owy boost do staminy jak i zmniejsza prędkość zanikania życia. Kosztuje tyle samo co dziecko Megalodona, czyli 900 diamentów.

Dostępne misje
Nazwa Zadanie Nagroda
Mine Muncher Pro Zjedz 10 Death Mines 5,250 monet
Chopper Chomper Zniszcz 15 Chopperów 4,250 monet
Cage Crusher Zjedz 30-stu ludzi w klatce 5,750 monet
Boat Wrecker Zatop 30 łodzi 5,000 monet
Mega Feast Zjedz 6 wrogich Megalodonów 5,000 monet
Migration Annihilator Zjedz 20-ścia rzadkich ptaków 4,750 monet
Shark Man Snack Zjedz 10-ciu badaczy rekinów 4,500 monet
Crab Surprise Zabij Black Giant Crab 5,500 monet
Super Mission 7 Zdobądź ponad 40,000,000 punktów! 50,000 monet
Ciekawostki na temat Big Daddy

Big Daddy, Enemy Big Daddy i Giant Crab to jedyne stwory w Hungry Shark Evolution, które są większe od Megalodona. Jest to pierwsza bestia, mowa o Big Daddy, która nie jest rekinem, a można nią grać w grze. Najpierw musimy przejść grę Megalodonem, aby zdobyć tą morską bestię.


Gry podobne