Kempy Bass to mistyczny potwór z ludzką twarzą, ale ciałem podobnym do rybiego. Jeśli chcecie go odnaleźć w grze Hungry Shark Evolution, aby ukończyć misję „Kempy Kill” to czytajcie poradnik, który dla was wysmarowałem poniżej. 

Misja „Kempy Kill” jest dostępna w secie misji Tiger Shark. Zalecam ją wykonywać wspomnianym rekinem (Tiger) albo Great White Shark. Kempy Bass przesiaduje w swojej jaskini, którą znajdziemy przesuwając mapę w prawo, szukajcie miejsca jak na obrazie poniżej:


Lokalizacja jaskini Kempy Bass

Przy wejściu do jaskini napotkacie całą masę wędkarzy, więc polecam wbicie co najmniej siódmego poziomu swoim rekinem.

Zanim jednak wejdziecie do jaskini (wpłyniecie) poczekajcie około trzech minut, aby pojawił się was upragniony cel. Potrzebuje on mniej więcej tyle czasu na respawn. Nie pojawi się jeśli wcześniej wpłyniecie do środka, więc cierpliwości, a czekając jedzcie dużo, aby utrzymać na maksymalnym poziomie pasek energii rekina.


Po trzech minutach podpłyńcie do wejścia, ale trzymajcie się lewej strony, blisko skał aby uniknąć spotkania z łodziami podwodnymi i aby utrzymać rekina w pełnym zdrowiu. Jedzenia tutaj na pewno wam nie zabraknie.

Następnie wpłyńcie do jaskini i jedzcie wszystko co stanie na waszej drodze. Uważajcie na dwie trujące ryby (Jellyfish), więc radzę przesuwać się w lewo, a następnie w dół, aby na koniec skręcić znowu w lewo, gdzie spotkacie Kempy Bass.

Jak wygląda Kempy Bass?


Jeśli nie będzie go tam to macie pecha, wtedy najlepiej wypłynąć z jaskini i znowu poczekać kilka minut, aby powtarzać akcję aż do skutku. Jednak metoda, którą opisałem sprawdzała się na moim koncie w 98%.

Powodzenia.


Gry podobne