Megalodon to najpotężniejszy rekin w Hungry Shark Evolution, tuż po Big Daddy, który może zjeść niemalże wszystko z wyjątkiem Toksycznych Beczek, Min i Małych Podwodnych Torped. Ma tak potężne szczęki, że potrafi zjeść wiele celów jednocześnie w ciągu sekundy, je tak szybko, że praktycznie nie zamyka swoich szczęk.

Megalodona możemy kupić za 50 000 monet albo za 900 diamentów (sprawdź jak zdobyć je za darmo).


Jak ukończyć misję Crowd Surfer na Megalodona?

Aby ukończyć misję Crowd Surfer musimy zjeść stu plażowiczów (ludzi chodzących w pobliżu wody, po lądzie). Wybierzcie się w okolicę wyspy najbardziej wysuniętej na prawo, tam znajdziecie najwięcej takich ofiar. W sumie za jednym razem nie jesteście w stanie zjeść 100 plażowiczów, gdyż w trakcie jednej sesji z grą nie ma ich aż tylu, więc musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać na ich respawn.

Jak zdobyć Megalodona?

Jak zdobyć Megalodona?

Megalodon po raz pierwszy jest na pokazany po odblokowaniu Rekina Młota. Aby w menu rekinów pojawił się ów „morski potwór” musimy Żarłacza Białego (Great White Shark) wbić na 10 poziom jak i jego umiejętności należy najpierw wymaksować na 100%.


Megalodon to najlepszy rekin, dzięki któremu możemy łatwo zdobywać nowe rekordy punktowe, zarabiać szybko monety i gemy (diamenty). Gramy nim normalnie jak każdym, innym rekinem. W normalnych warunkach, grając tą bestią, zdobędziemy do 10 klejnotów. Celujcie a żeglarzy, ludzi z harpunami i łodzie rybackie, aby zdobywać jeszcze i jeszcze więcej gemów i monet.

Jak zniszczyć łódź podwodną?

Łódź podwodną zniszczymy tylko wtedy, gdy podpłyniemy ją od przodu. Musimy być naprawdę szybcy, gdyż może ona wystrzelić torpedę w naszą stronę jeśli będziemy zbyt długo zwlekali z atakiem.

Jak zdobyć małego rekina (dziecko)?

Aby zdobyć rekinie dziecko musimy najpierw odblokować rekina, którego wersję dziecięcą chcemy posiadać. Wybierzcie go, następnie wciśnijcie „Next” w sklepie z akcesoriami. Przesuwaj dostępny asortyment zanim nie zobaczymy rekina, którego chcemy mieć. Pamiętaj jednak, że jedyni Baby Reef Shark może zostać kupiony za monety. Nie ma wersji dziecięcych rekinów w Top Secret Lab.


Dziecko Megalodona

Przykładowo dziecko Megalodona w grze Hungry Shark Evolution będzie towarzyszyło dorosłemu rekinowi (czyt. normalnemu Megalodonowi). Będzie jadło ono wszystko co znajduje się w diecie jego rodzica. Zebrane jedzenie przez dziecko będzie lądowało u rodzica jak i dodaje 30% bonus do staminy. Również dzięki dziecku, dorosły Megalodon będzie tracił życie znacznie wolniej niż normalnie, a to bardzo ważne, gdyż u tego rekina życie umyka o wiele szybciej niż u innych rekinów jakimi przyjdzie nam się wcześniej grać.


Gry podobne