Hungry Shark Evolution to wspaniała gra na urządzenia mobilne, w której sterując swoim wiecznie głodnym rekinem musimy pożerać wszystko co stanie na naszej drodze, nie ważne czy to ryby, rybacy czy rybacy wraz ze swoimi łódkami. Jemy wszystko co się rusza, ale niekoniecznie żyje. Mimo, że w grze liczy się głównie zręczność to posiadanie sporej ilości złota i diamentów pozwala nam na o wiele więcej. A chcielibyście posterować sobie prehistorycznym Megalodonem? Pewnie tak, więc zapoznajcie się z naszym poradnikiem, w którym odpowiemy na pytanie jak zdobywać za darmo więcej monet i gemów.

Hungry Shark Evolution to gra, w której sterujemy wiecznie głodnym rekinem. Jego życie polega na jedzeniu i twoim zadaniem jest skierowanie go na ławice ryb, żółwi i innych pływających stworzeń, aby mógł zaspokoić swój obfity apetyt


Jak zdobywać monety (złoto)?

Monety, nazywane również zlotem w Hungry Shark Evolution dostajemy po prostu dobrze bawiąc się w omawianej aplikacji, ale występują one o wiele częściej niż gemy (diamenty). Bardzo łatwo możemy je zdobywać kompletnie za darmo na wiele sposobów. Najwięcej monet zdobędziemy jedząc złote kreatury, które znajdziemy tam, gdzie trwa gorączka złota, albo podczas kolejnych przygód. Zjadając taką kreaturę dostajemy kilka sztuk złota, ale ta ilość wzrasta za każdym razem jak zjadamy kolejną i kolejną złotą kreaturę.

Hungry Shark Evolution 002

Spore ilości monety zdobędziemy również zjadając całą szkółkę rybek. Polecam również wejść do sklepu gry i odszukać tam ikonkę pluszowej zabawki, za samo jej odkrycie dostaniemy 250 monet. Także bonusy za codzienne logowanie przynoszą nam spore ilości tejże waluty, nie wspominając już o diamentach, które są o wiele cenniejsze, ale o nich przeczytamy w dalszej części poradnika.


Oglądając reklamy również możemy nieco zarobić, filmiki trwają około 30 sekund i za każdy obejrzany od początku do końca dostaniemy około 100 monet.

Dla desperatów z grubymi portfelami przygotowano również możliwość zakupu monet za prawdziwe pieniądze, gdzie za około 90 000 sztuk zapłacimy 52 dolary, czyli około 150 polskich złotych – macie tyle?

Do czego używamy złota?

Monet (złota) w grze używamy do różnych celów, ale głównie możemy za nie odblokować nowe rekiny, ale zanim odblokujemy upatrzonego musimy wypaść wcześniejsze bestie w 100%. Oczywiście można ominąć ów wymóg płacąc za rekina diamentami.


Możemy kupić akcesoria za monety, które używane są zarówno do dekoracji jak i personalizacji wyglądu rekina.

Jak zdobywać diamenty (gemy)?

Diamenty w Hungry Shark Evolution można zdobywać na wiele różnych sposobów, jednakże musicie mieć tego świadomość, że występują one bardzo rzadko. Gemy zarobimy za darmo oglądając reklamy, podobnie jak w przypadku monet, ale tutaj za każdą obejrzaną reklamę otrzymamy jedynie jeden diamencik.

Również dostaniemy je okazjonalnie za niszczenie Małych Łódek Rybackich, które można niszczyć jedynie grając Megalodonem. Jedząc Paralotniarzy również za każdego otrzymamy jeden diament.

Hungry Shark Evolution 003

Jedząc także Harpoon Boats Men mamy również szansę na diamenty. Podobnie jest z Gemfish i innymi ofiarami. Nieco gemów dostaniemy także z bonusów za codzienne logowanie, co piąty dzień otrzymamy 5 sztuk darmowych świecidełek. Także warto polubić profil gry na Facebooku, za co również dostaniemy pięć gemów.

Do czego używamy diamentów?

Diamentów używamy w grze do wielu rzeczy, również do odblokowania nowych rekinów. Za nie także ożywimy martwego rekina, odblokujemy przedmioty w grze i małe rekinie dzieciątka jak i kupimy mapy.


Gry podobne