Sekretne Laboratorium (Top Secret Lab) to specjalne miejsce w grze Hungry Shark Evolution, które po raz pierwszy odwiedziliśmy z okazji Halloween w 2013 roku. W Laboratorium znajdziemy specjalne rekiny z unikalnymi umiejętnościami, które są doskonałą alternatywą w grze. Laboratorium odblokowuje się, gdy zbierzemy co najmniej 500 000 punktów. W środku czekają na nas nowe rekiny, w sumie trzy różne rodzaje, a kolejne będą udostępniane wraz z nowymi aktualizacjami.

Pamiętajcie, że rekiny Ice, Robo i Electro rosną dość szybko, ale ich wzrost nie jest zapisywane, więc miejcie się na baczności. Kolejną ciekawostką jest to, że Robo Shark rośnie nieco wolniej od pozostałych dwóch, ale pomimo tego jest status nie jest zapisywany.


Specjalne rekiny z Laboratorium

Electro Shark

Pojawił się w 2013 roku wraz z aktualizacją na Halloween. Ten rekin może ogłuszać ofiarę elektrycznością. Jego wygląd bazuje na prehistorycznej bestii znanej jako Scapanorhyncus, dziś nazywanej Goblinem wśród rekinów.

Ice Shark

Pojawił się na święta w 2013 roku. Bazowano tutaj na wyglądzie potwornej bestii, która według plotek, żyje pod grubą skorupą lodów na Europie – chodzi o jeden z księżyców Jupitera. Potrafi on zamrozić ofiarę mroźnym oddechem, przez co na pewno mu nie ucieknie.


Robo Shark

Został nam przedstawiony w majowej aktualizacji, jego niewątpliwym atutem jest umiejętność latania, coś jakby używał plecaka odrzutowego. Zjedzone miny zamienia w rakiety.

Ciekawostką jest to, że Profesor Kempstein przypomina do złudzenia Kempy Bass. W jego laboratorium zawsze znajdziemy rekina z napisem „Comming Soon”. Żaden z rekinów tutaj dostępnych nie może mieć dodatkowych akcesoriów, jednakże są one zastąpione specjalnymi zdolnościami mimicznymi rekinów, więc są one po prostu zbędne.


Gry podobne