Lubicie łowić ryby? Nie macie czasu wybrać się nad jezioro i odpocząć z wędką w dłoni? Jeśli obie odpowiedzi to TAK, to warto abyście przyjrzeli się bliżej nowej grze od Masangsoft, czyli World of Fishing. Gra łączy w sobie elementy symulatora wędkarstwa jak i wiele aspektów charakterystycznych dla gatunku MMORPG.

Co więcej, gra World of Fishing właśnie rozpoczęła pierwsze, zamknięte testy beta w Europie i z tej okazji chciałbym się z Wami podzielić kluczami, które umożliwią Wam dostęp do wspomnianej wersji testowej. Bez nich nie zarzucie swojej wirtualnej wędki.


[keys id=71568]

Gra World of Fishing [oficjalna strona] charakteryzuje się wysokiej jakości grafiką, doskonałym systemem AI jak i wieloma, realistycznymi miejscówkami, które pokocha każdy wędkarz, choć na tym etapie znajdziemy się na łowiskach położonych w Północnej Ameryce, Azji i Południowej Afryce.

Tutaj gracze mają nawet własne łodzie i mogą wybierać pomiędzy wieloma rodzajami przynęt, haczyków i innego sprzętu niezbędnego w pracy każdego pasjonata wędkarstwa. Odpowiedni dobór sprzętu pozwoli nam złowić różne gatunki ryb. Dodatki wyrwane z MMORPG’ów umożliwią nam awans postaci ze zwykłego hobbysty do profesjonalnego wędkarza, który potrafi pochwycić nawet olbrzymiego rekina na pokład swojego jachtu.Gry podobne