RAN Online jest grą 3D MMORPG o tematyce szkolnej. Gracze dołączają do jednej z trzech rywalizujących ze sobą szkół i muszą zwyciężać członków innych placówek, a także pokonywać diaboliczne kreatury, na które natkną się w kampusach. Do wyboru są cztery klasy, w każdej nabyć możemy cztery rodzaje umiejętności. RAN Online to MMORPG o unikalnym założeniu. Gracze przyjmują role uczniów w jednej z trzech współzawodniczących szkół i muszą rywalizować z innymi w kampusach wypełnionych opętanymi wrogami.

ran201403251241001


Niestety, gra w RAN Online nie jest już tak oryginalna jak główne założenie. Klasy i styl walki w grze są bardzo standardowe, zbliżone do innych występujących w grach MMORPG. RAN Online niedawno pojawiła się ponownie na Zachodzie. Mimo to jest to gra nieco już wiekowa, co skutkuje słabymi wizualizacjami.

Klasy do wyboru:

  • Shaman – Uczniowie, którzy używają róźdżek do przesyłania energii duchowej, znanej jako Qi w celu uzdrawiania swych sojuszników.
  • Browler – Wojownicy, którzy zrezygnowali z akcesoriów bojowych, hołdując walce niezbrojnej.
  • Archer – Szkolenie umiejętności łuczniczych wymaga dużej zwinności i zręczności. Uczniowie mogą wybrać, czy chcą posługiwać się łukiem długim czy krótkim.
  • Swordman – Wojownicy, którzy muszą być zarówno silni i zwinni. Mogą się posługiwać brzeszczotami bądź pałaszami.

Plusy: oryginalny scenariusz, możliwość zakupu ekwipunku, możliwe do załadowania dodatki.

Minusy: słabe tłumaczenie z angielskiego, przestarzała grafika.Gry podobne