W Upjers rozpoczyna się faza eventów wielkanocnych. Producent i wydawca ulubionych aplikacji i gier przeglądarkowych przygotował na nadchodzące dni mnóstwo eventów dekoracyjnych i zbierankowych dla swojej wiernej społeczności graczy.

Sadź, dekoruj i buduj od wtorku przed Wielkanocą

W crossplatformowej grze My Free Farm 2 rozpoczyna się dziś nie tylko kalendarz wielkanocny, lecz również i świąteczny event. Farmerzy 3D mają okazję sadzić wierzby i zbierać bazie kotki, by w nagrodę otrzymać dekorację „Wykluwającego się kurczaka”. (Czas trwania eventu: 16.4. – 23.4.)


Dla graczy My Little Farmies event przybierze postać wyścigu zwinnych zajączków: Dekoracje wielkanocne symbolizują między innymi bajkę „Jeż i zając” braci Grimm. Nagrodą główną w akcji jest nowy warsztat rzemieślniczy: Producent czekolady. (Czas trwania eventu: 16.4. – 23.4.)

W aplikacji MyFreeZoo Mobile od dziś kwitną bazie kotki, a z ziemi wyrastają ogromne marchewki. Dekoracje wielkanocne pomogą dyrektorom Zoo zdobyć jako nagrodę postrzałkę kafryjską oraz wschodniofryzyjską owcę mleczną. (Czas trwania eventu: 16.4. – 23.4.)

Do Kapi Hospital zawitają jak co roku specjalni pacjenci wielkanocni. Do leczenia szczególnych rekonwalescentów potrzebne są wielkanocne gabinety. W nagrodę zdobyć można pisankę USG i buffa, który przyniesie podwójne punkty i talary przy kasowaniu należności od pacjentów. (Czas trwania eventu: 16.4. – 30.4.)


Stonies planują zbudowanie wielkanocnego miejsca kultu i potrzebują w tym celu jajka i farbę. Nagrody można tu zgarnąć za każdy kolejny poziom rozbudowy miejsca kultu, które po zakończeniu eventu będzie regularnie przynosiło pożyteczne przedmioty. (Czas trwania eventu: 16.4. – 23.4.)

Krasnoludy w Dark Gnome znajdą od dziś podczas misji i walk kolorowe pisanki, które u handlarza w tawernie można wymienić na specjalne uzbrojenie, hełmy i bronie z serii „Wielkanocny zając” oraz przepis na wielkanocną chałkę. (Czas trwania eventu: 16.4. – 23.4.)

Zbieranie i urządzanie od przedwielkanocnej środy

W My Free Zoo dekoracje wielkanocne przyniosą w regularnych odstępach czasu pisanki zbierane przez nowego pracownika w Zoo – zajączka wielkanocnego, którego można otrzymać w prezencie w wielkanocnym kalendarzu. Nowym zwierzęciem eventowym w Zoo jest mormi złocisty. (Czas trwania eventu: 17.4. – 24.4.)


Aplikacja My Little Farmies Mobile przywołuje na średniowiecznych farmach w pamięć stare obyczaje takie jak ogniste koło wielkanocne oraz zdobione fontanny wielkanocne. Nagrodą za udany udział w evencie jest koło fortuny oraz pasieka. (Czas trwania eventu: 17.4. – 24.4.)

My Sunny Resort świętuje wielkanocne ferie licznymi zajączkami i pisankami. W ramach akcji dekoracyjnej można specjalnie udekorować swój ośrodek wczasowy przy pomocy eventowych mebli takich jak wanna w formie skorupy jaja, zajęcza kanapa oraz wielkanocne łoże. Nagrodą główną jest wielkanocny taniec trzech zajączków. (Czas trwania eventu: 17.4. – 24.4.)

Gonitwa za balonami i zagadki obrazkowe od czwartku przed Wielkanocą

W stadninie koni w Horse Farm rozpoczyna się w czwartek akcja „Wielkie zbieranie jajek” z balonami, w których ukryte są pióra. W ten sposób zdobyte trofea można wymienić na wielkanocne wodze, kurnik dekorację oraz wielkanocnego konia andaluzyjskiego poziom 2. (Czas trwania eventu: 18.4. – 24.4.)

Kąpiel z wielkanocnych pisanek, kocie drzewo i miska pełna pisanek – to jednoznacznie dekoracje eventowe w Wauies – The Pet Shop Game. Nagrodą główną w evencie jest japoński Shiba Inu. (Czas trwania eventu: 18.4. – 25.4.)

Również koty chętnie świętują Wielkanoc, czego dowodzi Adinda w kranie Uptasia. W ramach wielkanocnego eventu Adinda przeobraża się w wielkanocnego kota na szczęście i ma w zanadrzu mnóstwo nagród takich jak warsztat wielkanocnych zajączków. (Czas trwania eventu: 18.4. – 23.4.)


Gry podobne