Każdy tylko pracuje, ale to normalne, gdyż jakoś trzeba utrzymać rodzinę. Jednak niekiedy przychodzi moment, że trzeba wybrać się na zasłużony urlop, a ten wirtualny zaoferuje nam gra My Sunny Resort, którą Upjers właśnie wydało w języku polskim.

Czym jest My Sunny Resort? Otóż jak sama nazwa wskazuje jest to symulator, a może raczej menadżer zarządzania wirtualnym kurortem wypoczynkowym, gdzieś na wyspie, przy pięknej i słonecznej plaży.


Do głównych zadań graczy należy rozbudowa kurortu w ten sposób, aby każdy odwiedzający go znalazł tutaj swoje miejsce. Jednak nie wystarczy im zapewnić dachu nad głową, potrzebują także rozrywki, dzięki czemu będą mieli dodatkowy powód, aby wydać swoje hoteldolary z Kasy Urlopowej, a o to nam będzie chodziło – mają wydać u nas wszystko, po czym zabiorą się do domu, a system gry dodatkowo za to wypłaci nam pokaźną nagrodę, dorzuci jakiś bonus. Budujemy więc kolejne domki plażowe zwane bungalow, gdzie możemy umieszczać meble, elementy wyposażenia, aby zwiększać ich wartość co spowoduje, że opłata za czynsz jaki płacą goście będzie wyższa, a to oznacza i dla nas większe zarobki.

Buduj domki i umieszczaj w nich meble

Dobre zróżnicowanie mebli i dodatków podnosi także prestiż domków, ich ocenę gwiazdkową jak i komfort użytkowania, co również znacząco wpływa na cenę. W międzyczasie warto skupić się na zadaniach jakie przydzielają nam postacie NPC, dzięki którym mamy możliwość zarobić więcej dolarów jak i zdobywać pokaźne sumy doświadczenia, co końcowo przełoży się na nasz poziom. Na wyższych poziomach gra robi się ciekawsza, gdyż możemy wtedy budować znacznie więcej jak i sam wybór mebli i dodatków plus dekoracji staje się o wiele szerszy.


My Sunny Resort, pomimo że w tytule znajduje się „słoneczny” pozwala nam budować od określonych poziomów dodatkowe kurorty i niekoniecznie już na plaży, a choćby w górach, gdzie na naszych gości czekają zupełnie inne atrakcje, ale najpierw to my musimy im wszystko, odpowiednio przygotować.

Pamiętajmy jednak, aby uzbroić się w cierpliwość, gdyż „nie od razu Kraków zbudowano” i podobnie nam nie przyjdzie tak łatwo i szybko zbudowanie całego ośrodka wypoczynkowego. Każda budowa czy ulepszenie zajmuje spore ilości czasu i oczywiście możemy przyśpieszyć wszystko dzięki muszlom (waluta premium), ale za te małże będziemy musieli słono zapłacić i to w prawdziwej walucie, pochodzącej z naszych portfeli. Także zamiast je wydawać lepiej zaplanować swój czas i rozbudowę tak, aby w oczekiwaniu na kolejne ulepszenie zawsze było coś do roboty.

Sprawdź jak sprawuje się Twój ośrodek wypoczynkowy


W tym całym szaleństwie jednak działają pewne mechanizmy, na które musimy zwrócić uwagę. Otóż spoglądajcie zawsze na swoich gości, nad ich głowami pojawiają się ikonki wskazujące na potrzeby jakie musimy spełnić, dowiemy się z nich kiedy ktoś jest głodny i zabierzemy go do restauracji, a także zobaczymy wiele innych ikon, w które należy po prostu kliknąć, a zadowolenie skoczy nam automatycznie do maksymalnego poziomu. Jeśli jednak będziemy zbyt długo zwlekać z jakąkolwiek akcją to zadowolenie naszych gości stopniowo zacznie spadać, a stracimy na tym nie tylko my, ale i cały nasz kurort, hotel, no ogólnie – cała placówka.

To jak? Wchodzicie dziś do gry tutaj i zaczynacie budowę swojego ośrodka wypoczynkowego w My Sunny Resort? Jeśli tak, to zapraszam do wspólnej zabawy już dziś!


Gry podobne