Kapi Hospital to jedna z gier przeglądarkowych, które po dzień dzisiejszy wydaje na firma Upjers (Uptasia, My Free Zoo). Wcielamy się tutaj w dyrektora początkowo małego szpitala, gdzie zatrudnionych jest na starcie tylko kilka osób i do nas należy jego rozbudowa. Gdy już wystartujemy możemy otwierać drzwi i zaczynać leczyć przybywających pacjentów, ale do tego potrzebujemy specjalistów, którzy postawią trafne diagnozy, a następnie poprowadzą leczenie w taki sposób, aby nie było kosztowne dla chorego, a doprowadziło do całkowitej rekonwalescencji.

Doskonale wiemy jak humor przeplata się przez wiele produkcji, które wychodzą pod flagą Upjers i tym razem jest identycznie, gra Kapi Hospital gdzie humor przeplata się ze strategią, którą została oparta o The Hospital autorstwa Bullfrog Productions.


Fabułą gry przeniesie nas do małego szpitala, może bardziej przychodni, która położona jest w małej mieścinie Katarowice, gdzie choroby dosięgają każdego i to chyba najczęściej na świecie. Zarabiając kasę na normalnej działalności możemy dokupywać kolejne tereny pod rozbudowę szpitala, a tym samym będziemy w stanie leczyć jednocześnie większą liczbę pacjentów, a to z kolei przełoży się na szybszy rozwój i większą gotówkę.

W Kapi Hospital tak naprawdę nie będziemy wykonywali zabiegów ani skomplikowanych operacji, cały proces leczenia to proste mini gierki, ale i tak najbardziej skupiamy się na poszerzeniu terenów szpitala, na zakup nowych urządzeń czy zatrudnieniu specjalistów.

gra przeglądarkowa kapi hospital


Gra powstała przy wykorzystaniu technologii flash, więc spokojnie możemy sobie grać poprzez okno przeglądarki i za darmo w języku polskim. Grafika jak na realia przeglądarkowe pozostawia wiele do życzenia, ale i sama gra ma już nieco lat, więc należy jej się odrobina wyrozumiałości. Osoby, które swoją przyszłość wiążą z branżą medyczną powinny zainteresować się ową rozgrywką, ale nie nauczycie się tutaj niczego, za to mile spędzicie czas.

W Kapi Hospital wszystko co potrzebujemy do normalnej gry mamy za darmo, ale są dodatki nieco ułatwiające zabawę, które kupimy z segmentu premium za prawdziwą kasę.

Zdjęcia z gry Kapi Hospital:


Gry podobne