W poprzednim zestawieniu mogliśmy znaleźć takie gry jak Arctic Combat i Tribes: Ascend, ale tym razem wygryzły ich inne dwa shootery, czyli Blacklight Retribution i S.K.I.L.L. Special Force 2. Nie będzie żadnych niespodzianek wśród liderów listy, ale za to mamy kilka wzrostów no i oczywiście parę spadków. Pamiętajcie jednak, że lista 10 najlepszych shooterów , w które można grać za darmo została stworzona dzięki Waszym głosom. Zaczynamy!

10#


soldier front 2

 

Na miejscu dziesiątym znalazła się gra Soldier Front 2, która w Europie posiada swój odpowiednik, który również wskoczył w sierpniu do Naszego zestawienia (S.K.I.L.L. Special Force 2). Soldier Front 2 to nowoczesna strzelanka z ogromną zawartością jak i rozległym gameplay’em. Na pewno zasługuje na Waszą uwagę.


 

9#

Heroes & Generals


 

Miejsce dziewiąte okupuje Heroes & Generals oferujący nam wiele trybów rozrywki na różnych platformach, nie tylko pecetach. Coś idealnego dla oficerów chlubiących się swoją nieziemską umiejętnością taktycznego planowanie. Dlaczego? A bo mamy tutaj również elementy RTS – stratedzy chwytajcie za broń.

 

8#

mmofps Blacklight Retribution

Ósme miejsce zajmuje miejski shooter, który dostępny jest także za darmo – to Blacklight Retribution. Stworzony na silniku Unreal 3 w połączeniu z DirectX 11 daje nam niesamowitą grafikę i efekty specjalne. Włączycie się do międzygwiezdnej wojny rodem z 3049 roku?

 

7#

mechwarrior online

 

Siódme miejsce to shooter z mechami w roli głównej, te wielkie roboty jakie oferuje nam gra MechWarrior Online nie pozwolą wyjść żywym Naszym wrogom z pola bitwy. Wskocz do mecha, personalizuj swój kokpit jak i dokładaj potężne działa na ramiona tego mechanicznego potwora.

 

6#

special force 2

 

Na tej pozycji pojawiła się gra S.K.I.L.L. – Special Force 2, która jest europejskim odpowiednikiem strzelanki z miejsca dziesiątego. Ogromna ilość broni, którą można dostosowywać do własnych potrzeb kusi nie jednego wojaka z sił specjalnych.

 

5#

gry mmo dust 514

 

Nieco lepiej od S.K.I.L.L. ma się gra DUST 514, czyli gra MMOFPS nowej generacji, w którą zagramy również na PlayStation 3. Dodatkowe połączenie z kosmicznym światem EVE Online nie pozwala nam usiedzieć tylko na lądzie.

 

4#

firefall

 

Firefall to postapokaliptyczne MMO, gdzie na Ziemi każdy gracz musi nauczyć się współpracy, łączyć się w ugrupowania i wspólnie pozyskiwać potrzebne surowce do tworzenia broni i pojazdów. Oczywiście nie wolno zapominać o inwazji Wybrańców.

 

3#

PlanetSide-2-Wai-Wai-1

 

Pierwszą trójkę otwiera shooter PlanetSide 2, gdzie czekają nas prawdziwie epickie walki na wielką skalę – zapierające dech w piersiach. Bitwy nieraz liczą po kilka tysięcy graczy należących do trzech unikalnych frakcji. Powalczymy zarówno w powietrzu, na ziemi i w wodzie.

 

2#

gry mmo hawken

 

 

Na drugim miejscu dzielnie walczy Hawken, kolejny w naszym zestawieniu darmowy MMOFPS z mechami. Oczywiście jak w MechWarrior Online możemy tutaj zmieniać wszystko w Naszym kokpicie.

 

1#

ghost recon online

 

 

Tom Clancy’s Ghost Recon Online to taktyczny shooter, specjalnie przystosowany do rozgrywki drużynowej, który pozwala nam walczyć na polu walki z 15 innymi użytkownikami (razem 16, po ośmiu na drużynę). Która frakcja tym razem będzie dominowała?


Gry podobne