Czy grając w Candy Crush Saga nigdy nie przegapiliście dopasować 4 elementów, albo takich, które definitywnie zmieniłyby przebieg całej rundy? Narzędzie Sugar Crush automatycznie podświetli dla Ciebie wszelkie bomby i pokaże wszelkie możliwe dopasowania, jak i również oznaczy te najlepsze. Dzięki temu prostemu narzędziu, które integruje się z przeglądarką Chrome zabawa w układanie cukierków stanie się o wiele ciekawsza niż dotychczas.

Program został przetestowany przez Redakcję Desercika i nie zawiera żadnego szkodliwego oprogramowania. Gdy wchodzimy do gry skrypt tworzy screena i analizuje go przeglądając kolejne cukierki i elementy na planszy. Później na aktualny obraz planszy nakładane są strzałki z sugestiami dalszych dopasowań.


Candy Crush Saga

Oczywiście Sugar Crush nie działa idealnie i czasami należy odświeżyć jego działanie za pomocą przycisku znajdującego się u góry, z prawej strony widoku przeglądarki.

Sugar Crush
Weźcie pod uwagę to, że powyżej 200 poziomu skrypt może nie rozpoznawać niektórych elementów, których obecnie nie ma w bazie danych. Niekiedy potrafi kolorową bombę rozpoznać jako pomarańczowy cukierek, ale mimo to w moim przypadku działał wyśmienicie.


Pobierz (download)

Uwaga: Program może spowolnić przeglądarkę z racji tego, że ciągle robi kolejne screeny, ale grając na mniejszym oknie znacznie przyśpieszymy jego działanie.

A teraz zobaczmy go w akcji:


[youtube id=”Gpch8Zgh5JQ” width=”633″ height=”356″]


Gry podobne