Wydaje się, że odblokowanie kolejnych Epizodów w Candy Crush Saga to pestka, ale nie do końca, jeśli macie spore pokłady złota albo rzeszę dobrych znajomych na Facebooku, to z odblokowanym kolejnych poziomów nie będziecie mieli problemów. Najpierw zacznijmy od graczy, którzy korzystają z uroków gry poprzez portal społecznościowy Facebook, a dopiero później omówimy sposoby ominięcia blokady dla graczy mobilnych, grających na Androidzie. 

Omijanie blokady na Facebooku

Tutaj nie ma żadnych sekretnych trików, więc nie cieszcie się zawczasu. Aby ominąć blokadę i przejść do kolejnego epizodu w Candy Crush Saga musimy znaleźć przyjaciół, którzy nam w tym pomogą. Niestety wysyłanie próśb do znajomych kończy się często złością (z ich strony), gdyż na okrągło spamujemy im ścianą na Facebooku. Naprzykrzanie się więc nie jest zbyt dobrym pomysłem, ale jeśli mamy 3 innych fanów gry, którzy również szukają tego typu pomocy to warto ich prosić o nią za każdym razem, na pewno zrozumieją nasze potrzeby o ile my także, gdy zajdzie taka potrzeba, pomożemy im.


Sposoby na odblokowanie poziomów w Candy Crush Saga

Kolejnym sposobem jest inwestycja, czyli opłata za dalszą grę realną kasą, za którą zakupimy potrzebne do tego sztabki złota. Również nie jest to zbyt dobry pomysł i traktowałbym to jako rozwiązanie ostateczne.

Zupełnie darmowym sposobem, nie wymagającym interwencji znajomych czy też angażowania do tego naszego portfela – są zadania. Niestety aby odblokować kolejny epizod musimy wykonać trzy zadania i po każdym z nich odczekać 24h na załadowanie się kolejnego, co w sumie daje 3 dni oczekiwania na odblokowanie kolejnych poziomów. Długo, ale za darmola…


Omijanie blokady na Androidzie

Gracze mobilni maja nieco gorzej, gdyż aby odblokować kolejne epizody mogą wykorzystać jedynie 2 z 3 wymienionych powyżej metod, ale tylko wtedy, gdy połączyli konto gry ze swoim kontem na Facebooku. Nękanie znajomych na Fejsie czy płacenie sztabkami złota może nas sporo kosztować, więc musimy odblokować trzecią możliwość, czyli zadania i wyzwania.

Aby to zrobić musimy odłączyć od urządzenia nasze konto Facebooka. Uruchomcie aplikację Faceboook i tam w zakładce zakładce ustawienia wybierz Aplikacje. Powinniście tam widzieć opcję „Zalogowano przy użyciu Facebooka”. W kolejnym oknie odszukajcie Candy Crush Saga i usuńcie aplikację z konta. Tutaj nie musicie się obawiać, że usuniecie apkę całkowicie z urządzenia, po prostu w ten sposób odłączycie ją od Facebooka.

Dodatkowa opcja odblokowania nowych epizodów


Po tym wszystkim uruchomcie grę ponownie i powinna wam się pojawić dodatkowa opcja (jak na obrazie powyżej) na odblokowanie nowych poziomów – za darmo. Oczywiście musicie teraz zmierzyć się z kilkoma wyzwaniami, ale zawsze to lepsze rozwiązanie nić płacenie.


Gry podobne