Swoją przygodę z grą Candy Crush Saga rozpoczynasz mając na starcie pięć żyć do wykorzystania. Ich ilość widzimy u góry ekranu, obok ikony serduszka. Za każdym razem, gdy nie uda Ci się zdobyć choćby jednej gwiazdki czy też wykonać wszystkich zadań jakie stawia przed Tobą gra na danym poziomie, to tracisz jedno z tych żyć. Oczywiście póki masz dostępne życia możesz dowolną ilość razy powtarzać poziom, dopóki nie osiągniesz zadowalającego Cię wyniku. Jednak, gdy już zabraknie na liczniku żyć, to nie możesz grać dalej i musisz poczekać, aż się odnowią bądź zdobyć je za darmo w inny sposób.

Jak już wspomniałem wyżej, w Candy Crush Saga możesz poczekać aż samoczynnie, wraz z upływem czasu odnowią się twoje życia. Jedno życie odnawia się co 30 minut. Możesz także wykorzystać posiadane Sztabki Złota i zakupić dodatkowe życia.


Dodatkowo możesz do tego celu wykorzystać społeczność jaka gromadzi się w okół tej wspaniałej gry, zarówno na Facebooku jak i na profilu King. Warto skorzystać z obu opcji tak zmaksymalizujecie uzyskiwane życia, w dodatku kompletnie za darmo.

Społeczność portalu King czy Facebooka może zawierać Twoich znajomych, których możesz prosić o życie, a także wysłać im jedno sam z siebie bądź wtedy gdy o nie poproszą. Nie bój się, gdy wysyłasz znajomemu życie to nie pochodzi ono z puli tych, które posiadasz. Jednak jest jedno zastrzeżenie, aby wysłać znajomemu życie musisz sam posiadać co najmniej jedno na swoim koncie, tak jak pisałem, nie zniknie ono.


Kolejnym sposobem na darmowe życia w Candy Crush Saga jest obejrzenie reklamy wideo, za co zostaniemy nagrodzeni darmowym życiem. Wystarczy tapnąć na serduszko w górnej części ekranu gry, a otrzymamy listę dostępnych opcji, w tym możliwość obejrzenia reklamy.

Jak działają Nielimitowane życia?

Nielimitowane życia w Candy Crush Saga możemy zdobyć czasami w formie nagrody bądź kupić bezpośrednio w grze. Nie są one przyznawane na stałe, a tylko na pewny okres, czas który odliczany jest nawet gdy jesteśmy poza grą. Więc wykorzystujcie to w maksymalny sposób. Jeśli zdobędziemy lub kupimy kilka sztuk tego boosterka, to czas ze wszystkich się kumuluje i jeden nie zastępuje drugiego.Gry podobne