Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers zakłada różowe okulary walentynkowe i roztacza w grach miłosny nastrój. Już od dziś czekają na Was w kolejnych grach ciekawe wyzwania i wspaniałe nagrody. Zobaczmy co nas czeka…

  • Romantyczne bajki 🧚 i podróż na Daleki Wschód 🌸: Walentynkowe eventy od wtorku 5 lutego

W My Little Farmies japoński kwiat wiśni przynosi na średniowieczne farmy wiele dekoracji eventowych z Dalekiego Wschodu. Nagrodą w akcji jest handlarz sushi.

Romantycznie i bajkowo zrobi się przy pomocy dekoracji w MyFreeZoo Mobile: Na dyrektorów Zoo czekają walentynkowe żywopłoty z sercami, żabi książę, wieża roszponki i weselna dorożka. Zwycięzcy otrzymają w nagrodę gęś tybetańską.

  • Wycieczka do Wenecji 🇮🇹 i czekoladowe serca 💝: Walentynkowe eventy od środy 6 lutego

Rabatki z kwiatami i romantyczne huśtawka zamienią My Little Farmies Mobile w przeuroczy ogród walentynkowy. W nagrodę zdobyć można chatkę poszukiwaczy trufli oraz zamek cudów.

W My Sunny Resort miłość trafia przez żołądek do serca: Eventowe dekoracje przyniosą truskawki w czekoladzie, które można wymienić na czekoladową fontannę amora.

My Free Zoo płynie gondolami na wenecki bal maskowy. Event dekoracyjny przyciąga uczestników nagrodą w postaci orłosępa.

  • Miłosne listy 💌 i weselne dzwony 🔔: Walentynkowe eventy od 7 lutego

W dniu zakochanych Stonies dowodzą swojej smykałki do rzemiosła. Kto wyprodukuje wystarczającą ilość walentynkowych serc, otrzyma w nagrodę kamienie szlachetne, pakiety obrazkowe, dream catcher albo kwiecistą dekorację.

W krainie Uptasia z okazji Walentynkowego eventu w wieży obrazkowej dzwonią weselne dzwony. W ramach akcji można zdobyć dziewczę z kwiatami, odświętną dorożkę, dorożkarza na szczęście oraz miłość nowożeńców.

WARTO ZOBACZYĆ  Phantom jako chińska odmiana Zorro w MapleStory

Zwierzęta domowe w  Wauies – The Pet Shop Game wysyłają sobie z zapałem miłosne listy. Kto w ramach eventu uzbiera przy pomocy dekoracji wystarczająco dużo listów, ma szansę wygrać samojeda oraz bichon frisé.

  • Zakochane koty 😻 i konie 🐴: Walentynkowe eventy od 8 lutego

W stadninie koni w Horse Farm rozdawane są bomboniery. Siodła z serduszkami, zakochane koty,  huśtawka Hollywood oraz koń arabski poziom 2 czekają już jako nagrody.

  • Amor ogrodowy 🏹 i impreza z prezentami 🎁: Walentynkowe eventy od wtorku 12 lutego

W My Free Farm 2 w Walentynki wykiełkują kwieciste serca. Za wystarczającą ilość wyhodowanych serc zdobyć można krasnala ogrodowego „Amor” z łukiem i strzałą.

Wierne do końca życia łabędzie są eventową nagrodą w Zoo 2: Animal Park. Walentynkowe  dekoracje generują tu romantyczne przedmioty kolekcjonera.

Gracze Wolnych Farmerów mogą wzajemnie obdarować się walentynkowymi prezentami w postaci scen z najbardziej romantycznych filmów wszech czasów: Titanic, Romeo i Julia, Dirty Dancing itd. W ten sposób zbierają serca na eventowe nagrody: powerupy punktowe i dekorację na ranczo.