Kontrolowany przez sztuczną inteligencję Obóz Bandytów w Khan Wars, który pojawia się na różnych współrzędnych wokół Zamku gracza. Każdy gracz posiada tylko jeden Obóz Bandytów i każdy Obóz Bandytów należy tylko do jednego gracza. Gracz może go zaatakować i zebrać nagrody, jeśli atak był pomyślny. Bandyci również atakują gracza okresowo. Ten okres czasu może zostać opóźniony o pewną wartość dzięki udanym atakom na bandytów. Ich poziom zwiększa się, im więcej pomyślnych ataków wysyła gracz. Obóz Bandytów podnosi swój poziom o 1 co każde dziesięć pomyślnych ataków wysłanych przez gracza. Maksymalnym poziomem bandytów jest 25. Ilość jednostek Obozu Bandytów zależy od poziomu. Miej na uwadzę, że gdy Obóz Bandytów osiągnął nowy poziom, to nie może zostać od zdegradowany do poprzedniego, niższego poziomu. Więc mądrze wybierz strategię dotyczącą tego jak i kiedy ich zaatakować.

Obóz Bandytów może zostać wzmocniony bonusem przez określony czas. Może to zostać wykonane przez wrogów po zapłaceniu określonej sumy w zasobach.

Bandyci mają atrybuty i umiejętności Nacji, które są takie same jak gracza. Mogą również posiadać specjalną jednostkę. W przeciwieństwie do atrybutów i umiejętności Nacji, które odzwierciedlają cechy gracza, jednostka specjalna jest losowa. Na wyższym poziomie Bandyci mogą posiadać maszyny, które mogą zniszczyć poziomy budynków.

Z drugiej strony Obozy Bandytów nie posiadają szlachciców, więc nie mogą obniżać lojalności i zdobywać zamków. Nie mają też żadnych rycerzy.

WARTO ZOBACZYĆ  Punkty doświadczenia i dekoracji, a także o wymianie rubinów w Uptasii

Gracze mogą używać rycerzy podczas obrony przed atakami Bandytów. Gracze nie mogą używać rycerzy do ataku Obozu Bandytów.

  1. Obóz Bandytów Poziom: Ten poziom zwiększa liczbę skutecznych ataków, które gracz wysyła na Bandytów. Obóz Bandytów osiąga jeden nowy poziom co 10 udanych ataków wysłanych na niego przez gracza. Dodatkowo, maksymalny poziom to 25. Ilość jednostek w Obozie Bandytów zależy od poziomu. Gdy Obóz Bandytów osiągnął nowy poziom, to nie może zostać od zdegradowany do poprzedniego, niższego poziomu.
  2. Obóz Bandytów Populacja: Populacja Obozu Bandy jest różna i zależy od poziomu obozu.
  3. Wyślij Atak: Po naciśnięciu tego przycisku otworzysz menu kampanii atakującej Obóz Bandytów.
  4. Bonus: Tutaj możesz dać lub sprawdzić, czy Obóz Bandytów otrzymał bonus. Możesz ulepszyć Obozy Bandytów swoich wrogów lub ulepszyć bandytów maksymalnie do 5 poziomu. Każdy poziom zwiększa czas trwania bonusu i ulepsza jednostki w obozie o jeden poziom wyższy niż poziom odpowiednich jednostek u gracza.
  5. Nagrody: To są nagrody, które otrzymasz za pomyślne zaatakowanie Obozu Bandytów. Im wyższy poziom Obozu Bandytów, tym będą one coraz wyższe i lepsze.
  6. Czas do następnego ataku przez Bandytów: Tutaj możesz sprawdzić pozostały czas do następnego ataku Bandytów na jeden z Twoich zamków. Ten okres czasu może zostać opóźniony o pewną wartość dzięki udanym atakom na bandytów. Licznik zatrzyma się na 00:00 i pozostanie tak, gdy jesteś w trybie protekcji.
  7. Przejdź do następnego poziomu Bandytów: Tutaj możesz śledzić swoje pomyślne ataki przeciwko Obozowi Bandytów i ile pozostało, zanim bandyci osiagną nowy poziom.
WARTO ZOBACZYĆ  Doodle Kingdom: Powrót Króla (The Return of the King) - lista kombinacji
Podsumowanie
Data publikacji
Artykuł
Obóz bandytów w Khan Wars
Ocena redakcji
51star1star1star1star1star