Strategia, rozwaga, a nie głupota i pośpiech są najważniejszymi czynnikami, które decydują o naszym sukcesie w grze na przeglądarkę Khan Wars. Ta niesamowita strategia wojenna online przeniesie nas do średniowiecznego świata, gdzie walki nie będą toczyć się o ropę naftową, ale o naszą sławę, nasz honor.

Jednostek jakie nam oddano w grze jest tak dużo, że strategi wygrania każdej walki może być tysiące. No popatrzcie sami, że już na samym starcie otrzymujemy do wybory szeroką paletę nacji, jest ich jedenaście, a każda posiada unikalne jednostki, unikalny wygląd miasta i wiele innych czynników, które odróżniają ich od innych narodowości.


jednostki khan wars

Jako gracze w strategicznej grze przeglądarkowej Khan Wars stajemy się właścicielem początkowo niewielkiego zamku, ale to już nasz problem jak go rozbudujemy, w jakim tempie i w jakim kierunku ukierunkujemy nasze działania i cele taktyczne. Jednak najważniejsze to zbudować tutaj potężną armię, do wyboru jak wspomniałem powyżej mamy naprawdę liczne jednostki, każda ma swoje silne i słabe strony, ale jak je dobrze wykorzystać to przy wielkiej przewadze wroga można odnieść niebywały sukces.

Dodatkowo w trakcie gry musimy zająć się również rozwojem naszego głównego bohatera, gdyż jego umiejętności wpływać będą bezpośrednio na to co potrafi nasza armia. Pomyślcie jak czasem prosto sprzątnąć olbrzymią armię złożoną z kawalerzystów za pomocą sprytnie ustawionych łuczników, zanim do nas dojdą my eliminujemy większość wojsk rywala.


mapa w khan wars

Oprócz walk w grze strategicznej Khan Wars ważne, jak nie najważniejsze są dla nas surowce, możemy je zdobywać drogą tradycyjną jak również podczas walki z innymi graczami.

Gra również pozwala nam na dołączenie do sojuszu, a jeśli mamy ochotę i czas można przecież założyć własny. Przecież jak to się mówi, w kupie siła, a silny sojusz potrafi skutecznie ochronić swoich nowych członków i dać im realną szansę na rozwój w spokoju i w odpowiednim tempie.Gry podobne