Niezależna kopalnia w Khan Wars to obiekt na mapie, który może dostarczyć darmowe zasoby graczowi, który ją zajął. Istnieją 4 rodzaje kopalni: złoto, żelazo, żywność, drewno. Każda kopalnia ma tylko jeden rodzaj zasobów.

Kopalnie mają dwie główne charakterystyki:

  1. Ilość zasobów – tyle zasobów pozostało w kopalni. Pamiętaj, że zasoby mogą zostać wyczerpane.
  2. Dochód z zasobów na godzinę – jest to szybkość, z jaką możesz zebrać zasoby z kopalni.

Te charakterystyki są przydzielane losowo i są zawsze widoczne dla wszystkich graczy.

Dla przykładu – może też istnieć kopalnia złota, która ma 1000 zasobów i 500 złota dochodu na godzinę. W tym przypadku kopalnia zostanie wyczerpana w ciągu 2 godzin. Ilość zasobów i szybkość dochodu są losowo wybierane dla każdej kopalni, więc będzie wiele różnych kombinacji z tymi dwoma charakterystykami. Kiedy kopalnia zostanie wyczerpana przez gracza, znikna ona i po pewnym czasie pojawi się nowy, losowy typ miny w przypadkowym miejscu.

Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku wszystkich kampanii, kiedy kampania zbierania wraca z zasobami z kopalni do zamku, z którego została wysłana, to wszystkie zasoby, które nie będą mogły zmieścić się w magazynie, zostaną utracone.

1) To rodzaj zasobów, które posiada kopalnia.

2) Tutaj możesz odnaleźć typ kopalni i jej współrzędne.

3) Tutaj możesz sprawdzić ikonę tego typu kopalni.

4) Tutaj możesz sprawdzić charakterystykę kopalni:

Zasób pozostając w kopalni, który może zostać zebrany. Ta charakterystyka pozwoli Ci obliczyć jak dużą armię musisz wysłać, aby wypełnić jednostki ładunkiem i uzyskać potrzebne zasoby.

WARTO ZOBACZYĆ  Jak zdobywać za darmo złoto / diamenty / gemy w Clash Royale?

Dochód na godzinę, który pokazuje prędkość z jaką Twoje jednostki będą gromadzić w tej kopalni. Ta charakterystyka pomoże Ci obliczyć, jak długo musisz utrzymać swoją armię w kopalni, aby zebrać odpowiednią ilość zasobów.

5) Tutaj możesz sprawdzić różne stany kopalni.

6) Tutaj możesz odnaleźć dostępne różne kampanie, które możesz wysłać do tej kopalni.

Jak możesz zająć kopalnię?

Wysłałeś nową kampanię, nazwaną Zbieraniem. Nie możesz jednocześnie wysłać wielu kampanii tego typu w tę samą lokalizację. Ponadto nie możesz wysłać tego typu kampanii z obozu.

Ilość maksymalnych zasobów, które możesz zdobyć dzięki kampanii zbierania, zależy od zasobów pozostawionych w kopalni I ładunku, który twoje jednostki mogą przenosić. Kiedy ładunek twojej armii jest pełny, kampania automatycznie rozpocznie powrót do zamku, z którego została wysłana, niezależnie od tego, czy kopalnia została wyczerpana, czy nie.

Gracz może posiadać maksymalnie 4 kopalnie w tym samym czasie, niezależnie od typu kopalni i liczby zamków, które posiada. Jeśli wielu graczy wyśle kampanie do tej samej kopalni, to pierwszy gracz, który do niej dotrze, zajmie ją. Kampanie pozostałych gracz, automatycznie zaczną wracać do zamków, z których zostały wysłane.

Czy możesz zdobyć kopalnię zajętą przez innego gracza?

Możesz szpiegować i zajmować kopalnię, która już została zajęta przez innego gracza, jeśli wyślesz atak w stronę kopalni i pokonasz obecnego właściciela. Jeśli Ci się to uda, armia, którą wysłałeś na ten atak, pozostanie w kopalni, aby zebrać zasoby, które pozostały, a ranne jednostki zostaną wysłane do szpitala zamku, z którego zostały wysłane.

WARTO ZOBACZYĆ  Poradnik do gry Hay Day: FAQ

Dla przykładu – jeśli kopalnia posiada 1000 zasobów i jeden z graczy zabrał 501, Ty masz możliwość wzięcia pozostałych 499.

Jeśli zostaniesz pokonany, to stary właściciel kopalni zostanie w jej posiadaniu i będzie nadal gromadził zasoby z armią, która pozostała po Twojej walce.

Zasady obowiązujące w przypadku posiadania kopalni są takie same. Jeśli zajmujesz kopalnie, ktoś Ciebie zaatakuje i pokona, jednostki które przeżyły przyniosą wydobyte zasoby w granich ich ładunku, który armia może przenieść z powrotem do zamku, z którego zostały wysłane. Jeśli uda Ci się obronić swoją kopalnię, nadal będziesz gromadzić zasoby za pomocą jednostek, które przeżyły.

Jeśli wielu gracz wyśle kampanie do tej samej kopalni, która jest już w posiadaniu innego gracza, to pierwszy gracz, który do niej dotrze, weźmie udział w walce z aktualnym właścicielem. Jeśli kopalnia zmieni właściciela podczas tej walki, to wszystkie pozostałe kampanie zostaną zwrócone do zamków, skąd zostały wysłane. Jeśli kopalnia zostanie nadal jego własnością, to wszystkie pozostałe kampanie będą nadal kontynuować podróż do celu.

Gracze w trybie protekcji nie mogą wchodzić w reakcję z niezależnymi kopalniami.

Jeśli chcesz aktywować tryb protekcji, ale jesteś w posiadaniu kopalni, musisz zawrócić wszystkie armie z powrotem zanim aktywujesz tryb protekcji.

Kopalnia zajęta przez gracza z Twojej gildii

Jeśli gracz z Twojej gildii zajmie kopalnie, nie będziesz mógł wysłać kampanii ani zaatakować.

Podsumowanie
Data publikacji
Artykuł
Niezależna kopalnia w Khan Wars
Ocena redakcji
51star1star1star1star1star