Jakie są korzyści z dołączenia do Społeczności?

Po dołączeniu do Społeczności, możesz cieszyć się poniższymi korzyściami:

 1. Wybrane plony, maszyny i zwierzęta mogą być kupione tylko w Egzotycznym Sklepie Społeczności!
 2. Rozmawiaj na czacie z innymi członkami Społeczności
 3. Zdobądź Kulkomat po zakupie Dukatowym i podzil się nim z członkami swojej Społeczności
 4. Miej szansę na użycie Kulkomatu i zdobycia Talarowych nagród!
 5. Mnóstwo ciekawych zamówień, osiągnięć, i aktywności, których wykonanie będzie wymagało współprtacy z pozostałymi członkami Społeczności!

Czym są Klejnoty Społeczności i Medale Reputacji?

Wykonując zamówienia, osiągnięcia i aktywności Społeczności zdobędziesz Klejnoty i Medale Reputacji.


Klejnoty Społeczności:

Waluta Społeczności, należy do całej Społeczności. Używana do podniesienia poziomu Społeczności i odświeżenia towaru w Egzotycznym Sklepie. Opcja podniesienia poziomu Społeczności będzie dostępna tylko dla Lidera i Wiceliderów Społeczności.

Medale Reputacji:

Medale Reputacji to Twoja indywidualna nagroda, którą możesz użyć do dokonywania zakupów w Egzotycznym Sklepie Społeczności.

Budynki Społeczności:

W Wodnym Mieście znajduje się 5 głównych budynków.


Ratusz

WItaj w Społeczności! W Ratuszu możesz zobaczyć listę członków Społeczności, dodatkowe informacje, zmienić ustawienia Społeczności oraz sprawdzić historię Społeczności.

Fontanna Prestiżu


To budynek osiągnięć Społeczności. Wszyscy członkowie Społeczności mogą pomóc w ich osiągniciu. Członek wykonujący osiągnięcie Społeczności otrzyma Medale Reputacji, a Społeczność zdobędzie wtedy Klejnoty. Po ukończeniu osiągnięcia Społeczność zostanie dodatkowo nagrodzona Klejnowami.

Sala Aktywności

W Sali Aktywności co tydzień czekają na Ciebie i Twoją Społecznośc nowe wyzwania. Członkowie mogą produkować trzy konkretne produkty, aby ukończyć wyzwanie. Członek wykonujący aktywność Społeczności otrzyma Medale Reputacji, a Społeczność zdobędzie wtedy Klejnoty. Po ukończeniu aktywności Społeczność zostanie dodatkowo nagrodzona Klejnowami.. Pamiętaj, że aktywność jest ograniczona czasowo. Ukończ wszystkie pudełka, a otrzymasz dodatkowe Klejnoty i Kulkomat. Lider i Wiceliderzy mogą zmienić poziom trudności wyzwania na łatwiejszy lub trudniejszy dla lepszych nagród.

Kącik Zamówień

Kącik Zamówień to miejsce osobistych zamówień, które pozwolą Ci zdobyć Medale Reputacji i Klejnoty dla swojej Społeczności. Otrzymasz 2 zamówienia na dzień. Wykonaj je, aby Filip mógł zaimponować Feli.

Egzotyczny Sklep

Egzotyczny Sklep to nowy rodzaj Sklepu dostępny tylko w Wodnym Mieście. Członkowie Społeczności mogą kupić w nim pomoce farmerskie, nowe maszyny i zwierzęta używając Medali Reputacji. Biznesmem każdego dnia będzie potrzebował Waszch Klejnotów Społeczności, aby wymienić towar na nowy. Społeczności na wyższym poziomie otrzymają od niego więcej pudełek i będą miały możliwość zakupu wiekszej ilości produktów.

Jak dołączyć do i opuścić Społeczność?

Aby dołączyć do Społeczności musisz udać się na swoją farmę i nacisnąć na ikonę łódki na prawo od Domu Osiągnięć. Po osiągnięciu 26 poziomu możesz dołączyć do Społeczmości.

Zobaczysz listę istniejących Społeczności zawierającą ich poziom i liczbę członków. Społeczności mogą dzielić się na 3 różne typy:

 • Otwarte dla wszystkich, co oznacza, że każdy może dołączyć do Społeczności
 • Poprzez złożenie aplikacji, gdzie Lider Społeczności zadecyduje o przyjęciu aplikanta do Społeczności.
 • Zamknięte, gdzie możesz być członkiem Społeczności tylko w wypadku gdy otrzymasz zaproszenie bezpośrednio od lidera.

Aby opuścić Społeczność musisz znajdować się w Wodnym Mieście i nacisnąć na ikonę poziomu Społeczności lub na główny Budynek Społeczności -> Informacje o Społeczności. Zobaczysz wówczas przycisk ‘Opuść Społeczność’. Pamiętaj, że przez 24 godziny po dołączeniu do nowej Społeczmości nie będziesz mógł brać udziału w jej zamówieniach i aktywnościach.

Jak awansować członka na Wice Lidera oraz jak go zdegradować, będąc Liderem Społeczności?

Aby awansować członka na Wice Lidera idź do głónego budynku Społeczności. Zobaczysz tam listę wszystkich członków. Naciśnij tam na członka, którego chcesz awansować i wybierz opcję ‘Awansuj’. .

Jeśli członek Społeczności jest już jej Wice Liderem, naciśnij na niego w ten sam sposób, a zobaczysz tam opcję ‘Degraduj’.

Jak opuścić Społeczność, będąc jej Liderem?

W celu opuszczenia Społeczności, będąc jej Liderem musisz być ostatnim członkiem Społeczności. Wszyscy pozostali członkowie muszą być wcześniej usunięci ze Społeczności.

Jak zaprosić innych graczy do swojej Społeczności?

Tylko Lider i Wice Lider mogą zaprosić innych graczy do Społeczności. Naciśnij na ikonę Ustawień  w panelu Społeczności -> Zgłoszenia..

Po tym, jak gracz, którego zaprosiłeś przyjmie Twoje zaproszenie, dołączy on do SPołeczności bez potrzeby złożenia aplikacji.

Czym jest Kulkomat i jak on działa?

Kulkomat jest nagrodą dla Społeczności dzieloną w czacie Społeczności. W losowaniu z Kulkomatu możesz wygrać w nagrodę Talary.

Obecnie istnieją 3 rodzaje Kulkomatów, które możesz zdobyć w różny sposób:

 • Kulkomat od Feli: Zdobędziesz go wykonując aktywności w Społeczności. Nie ma on ograniczeń ilościowych i każdy członek Społecznosci może z niego skorzystać przed upływem czasu. Możesz z niego otrzymać od 5 do 25T.
 • Kulkomat od członków Społeczności: do zdobycia w trakcie zakupu Dukatów przez członka Społeczności (12 – 75D). Zawiera 15 Kulek. Możesz z niego otrzymać od 5 do 13T.
 • Zaawansowany Kulkomat od członków Społeczności:do zdobycia w trakcie zakupu Dukatów przez członka Społeczności (160 – 750D). Zawiera 15 Kulek, więc szybko z niego skorzystaj!. Możesz z niego otrzymać od 8 do 40T.

Po udostępnieniu Kulkomatu, członkowie Społeczności będą mogli z niego skorzytać przez 24 godziny. Zniknie on po 48 godzinach.

Czas odświeżenia i zasady dla Budynków Społeczności:

Sala Aktywności: początek w każdy wtorek o północy (UTC0). Koniec w każdy poniedziałek o północy (UTC0).

Kącik Zamówień: Odświeża się każdego dnia o północy (UTC0).

Egzotyczny Sklep: Biznesmen opuści Wodne Miasto każdego dnia o 23:00 (UTC0) i wróci po upływie godziny.

*W sytuacji gdy Lider chce wyrzucić członków Społeczności:
– Jeśli liczba ciągłych dni braku logowania wynosi mniej niż 7: wyrzucenie członka Społeczności kosztować będzie 200 Klejnotów Społeczności.
– Jeśli liczba ciągłych dni braku logowania jest równa lub większa niż 7, lecz mniejsza niż 14: wyrzucenie członka Społeczności kosztować będzie 100 Klejnotów Społeczności.
– Jeśli liczba ciągłych dni braku logowania jest równa lub większa niż 14: wyrzucenie członka Społeczności będzie darmowe.


Gry podobne