Osiągnąłeś już 23 poziom? Możesz teraz odblokować Dom Darka obok Terenu Budowlanego. Możesz go udekorować jak tylko Ci się podoba! Darek może z Tobą rozmawiać, dawać Ci cenne wskazówki i wchodzić w interakcje z wyposażeniem domu! Codziennie wręczy Ci też drobny prezent!

Jak działa Dom Darka?

Punkty Domu


Każdy przedmiot w Domu daje Ci Punkty Domu. Miej na uwadze, że istniej limit punktów, które możesz otrzymać z tego samego rodzaju mebli. Po jego osiągnięciu nie otrzymasz już więcej punktów za te przedmioty. Jeżeli jednak po osiągnięciu tego limitu kupisz lepszy przedmiot z danej kategorii, zostanie on automatycznie zaliczony w miejsce przedmiotu z mniejszą ilością punktów. Możesz sprawdzić łączną liczbę Punktów Domu po naciśnięciu na ikonę wiadra z niebieską farbą.

* Tapeta, Ścianki i Podłoga nie są zaliczane do Punktów Domu.

* Meble nie mogą zostać sprzedane. możesz je tylko przechowywać w Magazynie Mebli.


Poziom Umeblowania

Poziom umeblowania zależy od ilości Twoim Punktów Domu. Każdego dnia możesz otrzymać nagrodę, której zawartość zależy od Twojego Poziomu umeblowania. Swój poziom możesz zobaczyć na tle wiadra z niebieską farbą obok Domu. Po odebraniu nagrody w grze wyświetli się licznik, odliczający czas do odebrania kolejnej nagrody.Im wyższy Poziom umeblowania, tym lepsze nagrody.

Czy moge zmienić strój Darka?


Możesz wybrać nowy strój dla Darka w Szafie w Domu (możesz kupić i umieścić w domu kilka szaf). Nowe stroje będą dostępne wkrótce na ekspozycji (mały budynek obok wiadra z farbą)!


Gry podobne