Stary obszar Farmerskiego Jarmarku w grze Wiejskie Życie został zastąpiony nową grą o nazwie „Ekspedycja Dżungli”! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobaczmy, jak zagrać w tę nową grę!

Jak grać?

1. Naciśnij stare wejście do Farmerskiego Jarmarku i wybierz opcję założenia zespołu lub dołączenia do zespołu założonego przez innych graczy.


2. Załóż własny Zespół: wybierz poziom trudności w panelu Przygotowań, aby uzyskać odpowiedni Cel Monet Zespołu dla swojej drużyny. Następnie wybierz zwierzaka, aby założyć Zespół. Wskazówka: zwierzaki z wyższymi umiejętnościami Negocjacji mogą zdobyć więcej Monet Zespołu podczas gry!


3. Zaproś sąsiadów lub członków Społeczności i dodaj członków Zespołu, aby rozpocząć grę! Możesz rozpocząć grę z lub bez członków Zespołu, jednak im więcej osób, tym lepsze nagrody!

4. Wejdź do dżungli i rozpocznij ekspedycję! Każdy gracz może używać własnego zwierzaka do odkrywania dżungli. Wskazówka: czas odkrywania/poruszania się wszystkich zwierzaków jest jednakowy!


Naciśnij trawę, aby poprowadzić zwierzaka do odkrywania terenu i otrzymywania różnorodnych losowych nagród: 

  1. Losowa liczba Monet
  2. Przedmioty wymagane przez klienta
  3. Losowa ilość Siły
  4. Zamrożona bomba: uważaj, gdzie stawiasz następne kroki! Twój zwierzak stanie w miejscu i nie będzie mógł poruszać się przez jakiś czas jeśli napotka Zamrożoną bombę! Otrzymasz powiadomienie, gdy znajdziesz się w jej pobliżu.
  5. Wzmocnienie siły: każdy zwierzak odzyska określony procent limitu swojej siły.
  6. Wzmocnienie handlu: zdobądź więcej Monet Zespołu przez ograniczony czas.
  7. Wzmocnienie odkrywania: znajdź więcej Monet i przedmiotów przez ograniczony czas.

5. Naciśnij klienta po środku, aby wysłać przedmioty, które znalazłeś/aś i zdobyć Monety Zespołu. Po osiągnięciu Celu Zespołu możesz sprawdzić osiągnięcia każdego ze zwierzaków w Zespole i odebrać swoją nagrodę! Im bardziej przyczynisz się do sukcesu Zespołu, tym więcej nagród zdobędziesz!

Zasady odświeżania Kluczy:

  • 1-gwiazdkowy klucz odświeża się codziennie o 00:00 UTC+0.
  • Ukończ z powodzeniem 1-gwiazdkową grę, aby zdobyć 2-gwiazdkowy klucz. Podobnie ukończ 2-gwiazdkową grę, aby zdobyć 3-gwiazdkowy klucz!
  • Maksymalny limit dla każdego z kluczy wynosi 1. Jednakże możesz dokupić dodatkowe 1-gwiazdkowe klucze w grze Wiejskie Życie, klikając ikonkę ‘+’ obok klucza.

Gry podobne