Artefakty w War and Order to potężne, legendarne przedmioty. Niektóre są reliktami wielkich bohaterów z przeszłości. Niektóre z nich były niegdyś własnością potężnych bóstw. Wykorzystanie i ulepszenie artefaktów może znacznie zwiększyć różne statystyki.

Artefakty można podzielić ze względu na jakość od najwyższej do najniższej: Pomarańczowy > Fioletowy > Niebieski i mogą być zarówno Wzmocnione (zwiększając ich poziom), jak i Ulepszone (zwiększając liczbę ich Gwiazd). Artefakty o wyższych poziomach jakości mają wyższe bonusy podstawowe. Wzmocnienie artefaktu zwiększy jego podstawowy efekt. Udoskonalenie artefaktu odblokuje więcej efektów bonusowych.


Gdzie znajdę artefakty?

Zagubione i zniszczone przez annały czasu, Artefakty muszą zostać połączone z Fragmentów.

Fragmenty artefaktów można znaleźć w skrzyniach, Przywołanych w budynku Ołtarza, niektórych nagród w grze i wydarzeniach w mediach społecznościowych oraz niektórych pakietów z klejnotami. Połącz te fragmenty, aby otrzymać pełny artefakt.


Czym jest ołtarz?

Ołtarz jest mistycznym, * ~ błyszczącym ~ * budynkiem znajdującym się w prawym górnym rogu zamku. Możesz go aktywować po osiągnięciu poziomu zamku 10+.

W ołtarzu możesz wyczarować / łączyć fragmenty artefaktów, a także ulepszyć i wyposażyć kompletne artefakty.


Pamiętaj, że aby efekt zadziałał, artefakty MUSZĄ być wyposażone w „tablicę artefaktów”. Ulepsz swój Ołtarz, aby rozszerzyć swoją Tablicę, umożliwiając jednoczesne wyposażenie większej liczby Artefaktów.

Jak działa czarowanie?

Są dwa rodzaje czarowań – normalne do którego używamy Srebrne Monety i mistyczne, gdzie wykorzystujemy Złote Monety.

Normalne czarowanie daje nam szansę na niebieskie i purpurowe fragmenty, XP artefaktu, surowce, przyśpieszenia i inne przedmioty. Mamy również niewielką szasnę na zdobycie kompletnego niebieskiego lub purpurowego artefaktu.

Mistyczne czarowanie daje nam szanse na purpurowe i pomarańczowe fragmenty. XP artefaktu jak i niewielką szansę na zdobycie kompletnego niebieskiego lub purpurowego artefaktu.

Pomarańczowe artefakty są najrzadsze i najcenniejsze. Obecnie dwa powyższe rodzaje zaklęć nie dają kompletnych artefaktów w jakości pomarańczowej.

W przypadku obu rodzajów czarów możesz wybrać pojedyncze lub 10 naraz. Nie ma różnicy w prawdopodobieństwie / wynikach czarowania. Jednak przy 10 sztukach pozwoli ci zaoszczędzić trochę monet na dłuższą metę.

Masz kilka bezpłatnych normalnych zaklęć dziennie. Upewnij się, że z nich korzystasz!

Srebrne i Złote Monety można zdobyć np. z wydarzenia Rój Potworów, a także z różnych zadań czy konkursów na kanałach social media.

Rój Potworów to cotygodniowe wydarzenie na stronie Sojuszu, rozpoczyna się w poniedziałek, a kończy w niedziele o północy czasu serwerowego. Podczas trwania eventu możesz zaatakować 50 potworów. Zabijając potwory możemy zyskać doświadczenie dla Lorda, XP artefaktów – dodatkowo możesz odblokować skrzynie z nagrodami widoczne na ekranie wydarzenia. Odbieraj je regularnie aby zyskać monety i wiele innych cennych nagród.

Potwory z Roju Potworów zostały zmutowane w wyniku kontaktu z mroczną magią. Mówi się, że ich mroczne aury doprowadziłyby pojedynczego przeciwnika do szaleństwa!

Dla własnego bezpieczeństwa muszą one zostać zaatakowane w najazdach z udziałem co najmniej 2 uczestników. Jeśli nie masz co najmniej 2 uczestników, najazd zostanie automatycznie rozwiązany. Do najazdu może dołączyć do 5 graczy (nawet mutanci zasługują na szansę w walce)/

W przypadku twoich 50 potworów tygodniowo tylko udane rajdy (czyli rajdy, które skutecznie zabiły potwora) będą się liczyć do twojego maksimum. JEDNAK nadal musisz być mądrym w kwestii tego, do których rajdów dołączasz, ponieważ atakowanie kosztuje Wytrzymałość, niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz.

Jak ulepszać artefakty?

Powyżej wspominaliśmy, że możesz zdobyć przedmioty XP Artefaktu z Potwornego Roju i Przywołania. Służą one do wzmocnienia artefaktów, podniesienia ich poziomu i zwiększenia efektów bonusowych.

Po uzyskaniu pełnego artefaktu możesz użyć dodatkowych fragmentów tego artefaktu, aby go ulepszyć, zwiększyć jego gwiazdy i odblokować nowe efekty bonusowe.

Wszelkich ulepszeń dokonasz dotykając Ołtarza> Artefaktu, wybierając pełny Artefakt, który chcesz ulepszyć, dotykając odpowiedniej opcji a następnie używając odpowiednich elementów ulepszenia z ekwipunku.


Gry podobne