Czym jest stacja dorożek?

Na pewno szukacie miejsca, w którym szybko wymienicie się częściami kart z innymi graczami. Otóż sama gra My Little Farmies daje wam taką opcję dzięki wprowadzeniu Stacji Dorożek. Już wtedy, gdy osiągniecie co najmniej poziom piąty będzie w stanie posiadać własną stację.

Wymiana częściami kart pozwala w dość szybki sposób zdobywać nowe dekoracje na farmę czy zwierzaki jak i same zagrody, albo wyposażenie do nich czy sama budynki produkcyjne. To doskonałe rozwiązanie, gdy brakuje nam w grze czy to złota czy też talarów.


Jak usunąć/zburzyć bądź sprzedać Stację Dorożek?

Niestety nie ma możliwości zburzenia, albo usunięcia, tudzież sprzedania Stacji dorożek po jej wybudowaniu. Zostaje na farmie już na zawsze, więc to czy chcemy ją mieć czy też nie musi zostać dokładnie przemyślane bo zajmie tylko miejsce, a jeśli jej nie zamierzamy używać to już to może być nie lada problem.

Jak działa Stacja Dorożek?

Gdy tylko klikniemy na nią myszką możemy podejrzeć wszystkie posiadane części kart. Wybieramy tą, której chcemy się pozbyć bo jest przykładowo nam nie potrzebna i wrzucamy ją do wymiany za pomocą przycisku „Wymień”.

unbenannt2moud


Czy mogę zobaczyć jakie oferty wystawili moi przyjaciele?

Aby zobaczyć jakie oferty wystawili twoi znajomi w My Little Farmies wystarczy kliknąć w „Oferty” i tam w lewej kolumnie zobaczymy pełną listę ofert od nich. Dodatkowo opcja wyboru ofert skierowanych do nas i do wszystkich ułatwi nam wybór i odnalezienie interesującego nas artykułu.

odprzajaciolkgolh
Gdy już znajdziemy tą ofertę, którą poszukiwaliśmy to klikamy na nią i zatwierdzamy przyciskiem „Przyjmij ofertę”.

przyjmijoferte0wqy2


 

Czy mogę zobaczyć jakie oferty wystawili inni gracze na moim serwerze?

Jeśli gracze nie znajdują się na liście naszych przyjaciół to nie możemy zobaczyć co właśnie teraz wystawiają w swoich ofertach. Widzimy jedynie to co wystawili nasi znajomi. Gdy chcesz kupić coś od innego gracza, nie znajomego – to musisz skorzystać z forum gry.


Gry podobne