Pamiętacie jeszcze grę MMO Remnant Knights? Obecny wydawca GameSamba nie ma zamiaru przedłużać zakupionej licencji na wydawanie gry od MIN Communications, która wygada już 31 stycznia 2014 roku. Tym samym jest to data oficjalnego zamknięcia serwerów gry. Powód takiej decyzji jest jeden, nie brak pieniędzy na dalsze utrzymanie, nie brak chętnych do zabawy, ale brak jakichkolwiek aktualizacji od bardzo dawna. W sumie sam nie pamiętam kiedy tam cokolwiek nowego się pojawiło, a Wy? Poniżej znajdziecie oficjalną wypowiedź pracownika GameSamba:

Jeszcze raz chcieliśmy podziękować graczom, którzy poświęcili swój czas na utrzymywanie przy życiu świata Kasmari. Jednak mimo że RK zostaje zamknięte to zapraszamy do pozostałych, wydawanych przez Nas gier takich jak RAN Online czy Champions of Regnum.

Dodatkowo gracze, którzy dokonali jakichkolwiek zakupów w grze po 1 listopada 2013 roku otrzymają stosowne rekompensaty. Jednak zgłaszać się można po nie po 31 stycznie, ale nie później niż do 28 lutego 2014 roku.


Remnant Knights Heroes of Kasmari

 


Gry podobne