Operation X to gra idealna dla osób, które chciały być zawsze jak James Bond, zostać tajnym agentem i brać udział w akcjach konspiracyjnych, wywiadowczych i czym tam tylko nasz agent 007 się zajmował w imię królewskiej mości. Oczywiście starsze pokolenie woli agenta Borewicza, ale tak czy inaczej każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie.

W tej bezpłatnej grze na przeglądarki najcenniejszym surowcem jest nie złoto, ani dolary, tylko informacja. To właśnie informacje będzie czy to siłą czy po dobroci wyciskać z kolejnych przesłuchiwanych. Jednak sama gra Operation X posiada także drugie dno, otóż nie wiem czy wiecie, ale inspiracją dla stworzenia tejże produkcji była powieść, a raczej seria książek Operacja Blackmail.


Wciel się w agenta wywiadu

W grze wcielamy się w agenta wywiadu, który pracuje dla elitarnej organizacji European Council Special Branch, w skrócie ECSB. Jednak na starcie jesteśmy początkujący i możemy jedynie wspierać działania doświadczonych agentów i tutaj poznajemy Eddiego i Solveigh. Zaczniemy od dość prostych zadań – będziemy łapać kieszonkowców na ich przestępczym procederze jak i w dalszym etapie gry zajmiemy się rozpracowywaniem już złożonych organizacji mafijnych itp. Nasze kolejne misje nie są większym wyzwaniem, ale na początek są one doskonałym źródłem doświadczenia, które jest potrzebne dla rozwoju nas jako agentów. Wraz ze wzrostem doświadczenia zwiększają się nasze statystyki i umiejętności.

OperationX 008

Operation X to nie jest kolejna, bezmyślna klikanina, gdzie będziemy tylko klikać akcja i wszystko dzieje się bez żadnych dodatkowych czynności. Wyobraźcie sobie, że do każdej sprawy należy tutaj zebrać odpowiednią ilość wskazówek, a to one prowadzą nas dalej dopóki nie wpadniemy na właściwy trop poszukiwanego przestępcy, czy też nie zbierzemy odpowiednich dowodów, aby wsadzić za kratki całą organizację mafijną. A nuż widelec może uda nam się przechytrzyć samego ojca chrzestnego najbliższej naszemu miastu mafii. Tak czy inaczej w poszukiwaniu wskazówek i dowodów przemierzymy całą Europę i musimy działać szybko, gdyż jeśli nasz cel zorientuje się, że jest przez nas poszukiwany to sprytnie będzie próbował zamaskować swoje miejsce pobytu.


OperationX 007

W grze możemy stworzyć własną drużynę i działać zespołowo, albo dołączyć do już istniejącej i zmieniać ją w razie potrzeby, a przecież każdą organizację da się opuścić, czy to żywym czy martwym. W grze przydadzą nam się kupony na kredyty, które dość często pojawiają się na naszym portalu. Dlatego przeglądajcie nasze akcje bonusowe i odbierajcie za darmo nagrody do Operation X – waszej ulubionej grze o tajnych agentach.


Gry podobne