Gra Super Agentki to niewątpliwie kolejna, ciekawa gra na Naszej Klasie dla wszystkich dziewczyn. Na samym początku musimy wybrać styl dotyczący wyglądu naszej przyszłej agentki. Do wyboru oddano nam siedem różnych wzorców, ale ów wybór nie wpłynie decydująco na dalszą zabawę. Bardziej tutaj chodzi o sam efekt wizualny, choć sama grafika już poniekąd może zniechęcić do przechodzenia dalej. Następnie nasza postać musi znaleźć swoją pierwszą agencje szpiegowską, do wyboru mamy trzy opcję: Centrale Biuro Ochrony, Federalna Agencja Cybernetyczna i Agencja Bezpieczeństwa Stylu i Mody. Na końcu pozostaje nam tylko podać imię dla swojej bohaterki i zaczynamy zabawę.

Niekiedy gra Super Agentki przypomina mi Imperium Stylu, gdyż wiele znajdujących się tutaj funkcji mało ma wspólnego z wywiadem, a bardziej z modą i urodą. Zajrzyjmy choćby do kosmetyczki, gdzie dla naszej agentki możemy zmienić zarówno kolor skóry (karnacje) jak również wygląd oczu, ust, nosa, po makijaż, fryzurę, a nawet zrobimy tutaj manicure. Opcję zawierające tarcze z gwiazdą będą dostępne tylko w opcji premium, krótko mówiąc, aby je zdobyć musimy zatroszczyć się o odpowiednią ilość waluty premium. Jednak jeśli znudzi nam się dbanie o wygląd ciała to warto wybrać się do butiku, gdzie kupimy potrzebne nam części garderoby. Mamy tu wszystko od bluzek, spodni po staniki, podwiązki i rajstopy, czyli raj dla kobiet.


super agentki butiki

 

Agencja wywiadu Cię wzywa!

Jeśli jesteście agentkami, których interesuje co dzieje się w szerokim świecie to warto zajrzeć do zakładki Agencje, gdzie zobaczymy listę wszystkich agencji wywiadowczych, a także ilość zakończonych przez nich z sukcesem akcji. Troszkę niżej znajdziecie skład, który nimi trzęsie, czasami warto się z tym zapoznać i wybierać sobie odpowiednich znajomych w trakcie gry. Jednak te nudne informacje mogą nam nieźle popsuć humor to możemy zagłosować tutaj również na najpiękniejszą agentkę w naszej agencji, wybrać tzw. Miss, a aktualne wyniki głosowania również znajdziemy w niższej partii ekranu. My także możemy ubiegać się o ten zaszczytny tytuł, ale wtedy musimy zadbać o swój wizerunek, a przebrać agentkę można zawsze w swojej garderobie, gdzie znajdziemy wszystkie zakupione ciuchy, a także to co zdobyliśmy podczas misji.


Dobrze, ale co w grze Super Agentki określa nasz rozwój? Otóż w prawym górnym rogu zobaczycie skrót swojego profilu, gdzie będzie wypisana nasza nazwa i poziom, każdy z poziomów odzwierciedla naszą rangę – początkowo jest to stażystka. Tuż obok znajdziemy dwie waluty występujące w grze, zarówno jest tu ta regularna (złote monety) jak i premium (diamenty). Aby zobaczyć nasze pełne dane wystarczy kliknąć na nazwę naszej postaci. Wtedy ujrzymy kilka innych ważnych informacji: miejsce pobytu, nazwa naszej agencji, poziom naszych umiejętności I dostępu. Poniżej znajdziecie zebrane odznaczenia. Niestety je zdobywamy tylko wtedy jak zakupimy konto Premium, wtedy i na awatarze naszej agentki zmienia się wygląd odznaki ze srebrnej na złotą.

miss agencji

Na tajną misję już czas

No ale przecież wcielamy się tutaj w tajną agentkę, więc przydałoby się wypady robić na jakieś ściśle tajne misje do tego właśnie tutaj posłuży nam zakładka Misje. Kolejno, w grze Super Agentki, będziemy dostawali nowe zadania, początkowo będą to proste czynności jak zakup jakiegoś przedmiotu czy ułożenie puzzli. Niby każdą z tych misji odbywamy w różnych krajach, ale efekt z tego jest tylko wizualny, gdyż dostajemy słabej jakości zdjęcia, ala widokówki z tekstem, że niby właśnie w tym miejscu musimy coś tam wykonać. Każda rozpoczęta misja wymaga od nas określonej ilości energii, jeśli się nam ona skończy to musimy odczekać, aż się zregeneruje nim wyruszymy na kolejną misję. Jeśli uda nam się wykonać stawiane przed nami zadanie to w zamian otrzymamy sporą ilość złotych monet, troszkę doświadczenia, a także zazwyczaj jakiś dodatkowo bonus do umiejętności. Na początku dostaniemy nieco punktów do logiki, ale zobaczycie jak bardzo to nam się przyda w dalszej części rozgrywki. Inne umiejętności jakie będzie można rozwijać to np. hackowanie, śledzenie i włamywanie.


Podsumowanie recenzji

Podsumowując gra Super Agentki jakoś mną nie wstrząsnęła, prosta, monotonna I stworzona kompletnie bez polotu. Chwilami miałem ochotę uciec z niej z krzykiem, ale na potrzeby owej recenzji musiałem się jakoś poświęcić. Grafikę tutaj skopano totalnie I dodatkowo ktoś miałby kupować tutaj premium? Myślę, że Nasza Klasa może chyba pozwolić sobie na wyższej klasy tytuły. 

 


Gry podobne