Od dawna na portalu NK znajdziemy grę przeglądarkową Misja Agenta NERF, w której wcielimy się właśnie w tajnego agenta, który wykonuje liczne misje dla tajemniczej organizacji NERF. Jest to typowa gra platformowa z elementami strzelanki online, gdzie przechodząc kolejne etapy musimy unikać przeszkód jakie stają na naszej drodze. Do naszej dyspozycji oddano aż osiem różnych etapów, a po przejściu ich wszystkich niewątpliwe uzyskamy tytuł najlepsze Agenta Nerf.

Recenzja gry Misja Agenta NERF

Powiem Wam, że od pewnego czasu zauważam dość dziwny trend, gdzie proste aplikacje, nie wymagające zbytniego myślenia zyskują coraz bardziej na popularności, skąd to wszystko się bierze? Zapewne z braku czasu na jakieś ambitniejsze produkcje, albo po prostu niektórzy kochają gry, gdzie nie trzeba za wiele myśleć, a po prostu będziemy przemierzać platformy idąc wciąż na przód nie bacząc na nic więcej. I to właśnie znajdziemy w grze na nk Misja Agenta NERF.


agent nerf 002

Sterowanie w omawianej aplikacji jest niewiarygodnie banalne, używamy do poruszania się klawiszy strzałek na klawiaturze. Strzałkami w prawo i lewo poruszamy się analogicznie do przody i tyłu, używając strzałki skierowanej ku górze uwalniamy skok, a w dół zaczynamy się czołgać. Jeśli chodzi o samo strzelanie to wystarczy nam tutaj lewy przycisk myszy, za każdym jego naciśnięciem uwalniamy kolejne strzały.

Na każdym etapie plansza sama przesuwa się do przodu co wymusza na nas szybkie działania, tak czy inaczej w omawianej aplikacji przede wszystkim liczy się Nasza zręczność. Na naszej drodze napotkamy liczne skrzynie, które albo przeskakujemy, albo niszczymy, ale również musimy zbierać dostępną amunicję czy też znajdziemy nawet nową, lepszą broń. Tak więc grając w aplikację Misja Agenta NERF nie będziemy się raczej nudzić, tutaj zawsze jest coś do robienia. A pod koniec każdej rundy, aby ją zakończyć to jednak trzeba troszkę pomyśleć, aby strzelić w odpowiedni wyzwalacz, który odblokuje nam drogę do wyjścia.


agent nerf 001

Misja Agenta NERF to bardziej gra stworzona pod reklamę jak Świat Danio, ale także to wspaniała okazja do dobrej zabawy choć grafika nie jest wymagająca i stworzona, wydaje się na kolanie to i tak zapaleni fani gier platformowych znajdą coś dla siebie. Spróbujcie sami, na dole macie filmik, który może Was zachęci do testowania opisywanej aplikacji.  Gry podobne