Pewnie doskonale wiecie jak normalnie zarabiać monety w grze My Café (Moja Kawiarnia). Ale czy są metody, aby w znaczący sposób zwiększyć Wasz zyski? Zarobić w krótkim czasie znacznie więcej monet? Oczywiście, że tak! Wczytajcie się w treść niniejszego poradnika, a odkryjecie wszystkie mi znane metody na zwiększenie zysku z prowadzenia kawiarni.

Przygotowuj specjalne przepisy. Jeśli Twoi klienci dostaną od Ciebie „coś specjalnego” to Twoje zarobki znacząco wzrosną.


Zwiększ poziom napiwków. Napiwki wyliczane są na bazie stylu Twojej kawiarni. Im więcej różnych stylów wymieszasz w kawiarni tym napiwki będą mniejsze. Tym samym skup się na jednym, wybranym stylu i nie mieszaj ich w ogóle, a napiwki będzie o wiele wyższe, a Ty zarobisz więcej monet.

Przykład francuskiego stylu kawiarnii

Przykład francuskiego stylu kawiarni

Wykonuj zamówienia telefoniczne. Niby nie dają wiele monet, ale przyprawy jakie zdobędziesz mogą Ci pomóc w przyszłości więcej zarabiać. Pamiętaj także o zamówieniach z miasteczka, one również nagradzane są przyprawami.


Bierz udział w konkursach na serwisach społecznościowych.

Na koniec, zawsze w grze My Cafe możesz kupować prezenty i oferty promocyjne. Wydasz prawdziwe pieniądze, ale pozwolą one Ci rozwinąć Twój wirtualny biznes plus otrzymasz punkty VIP, które otwierają nowe możliwości przed graczami.


Gry podobne