W grze My Cafe (Moja Kawiarnia) aktualizacja 2018.12 wprowadziła status elitarnego członka oraz miasteczka prestiżu. Status elitarnego członka można uzyskać przy użyciu banku, a mianowicie wtedy, gdy dokonujesz zakupu subskrypcji. Jeden tydzień otrzymujesz za darmo, a po jego upłynięciu możesz wybrać spośród poniższych opcji:

  • Tygodniowo: 4,99 EUR/ 4,99 USD +400 VIP na tydzień;
  • Miesięcznie: 9,99 EUR/ 9,99 USD + 800 VIP na miesiąc;
  • Rocznie: 49,99 EUR/ 49,99 USD + 5000 VIP na rok.

Jakie premie otrzymam jako elitarny członek?

Można otrzymać następujące premie:Możliwość wykonania 2 zadań jednocześnie na festiwalu:


Jeśli chcesz wykonać dwa podobne zadania (zebrać rubiny + zebrać rubiny/ podać anyż +podać anyż itd.), wówczas postęp liczy się dla pierwszego zadania, a dopiero potem rozpoczyna się dla drugiego zadania.

Możesz także anulować lub ukończyć DOWOLNE zadanie i zamiast tego podjąć się trzeciego, gdy pierwsze nadal będzie w trakcie.


Za zadania otrzymujesz w prezencie monety, a monety zdobyte w inny sposób są liczone inaczej.

Jeśli chcesz wykonać dwa podobne zadania, wyświetli się wskazówka wyjaśniająca, że ich postęp nie zsumuje się.

Elitarni członkowie otrzymują regularne premie VIP za swoje subskrypcje (tylko wtedy, gdy zaczynają płacić). Punkty VIP są wysyłane regularnie w e-mailu w grze od Kevina. Jeśli usuniesz wiadomość, skontaktuj się w tej sprawie ze wsparciem.


Elitarni członkowie posiadają specjalny wieniec, który wskazuje ich status w swoim profilu w rankingu miasteczka.

Jakie premie można otrzymać w miasteczku prestiżu?

Jeśli w miasteczku znajduje się co najmniej 1 elitarny członek, wszyscy jego mieszkańcy otrzymują następujące premie:1) możliwość sprawdzenia, ile zadań wykonał przeciwnik, z ilu członków składa się ich miasteczko, poprzez stuknięcie balonu na festiwalu. Mogą to zrobić wszyscy mieszkańcy, niezależnie od tego, jaką rolę pełnią w miasteczku.

2) prośba o zmianę specjalnego zamówienia +5 razy (dla elitarnego członka w miasteczku, aż do 100 zmian dla każdego, jeśli w miasteczku znajduje się 20 elitarnych członków!).

3) status prestiżu będzie widoczny dla każdego w miasteczku, także dla graczy szukających miasteczek.

  • Ponowne zamówienia działają tylko wtedy, gdy pozostajesz w miasteczku. Po jego opuszczeniu tracisz wszystkie ponowne darmowe rundy. Na kolejne nowe zamówienia w nowym elitarnym miasteczku musisz czekać aż do następnego dnia.
  • Wszelkie premie zależą od danego elitarnego członka. Jeśli elitarny członek zmieni miasteczko, wszelkie premie przechodzą razem z nim.

Gry podobne