Bilety w Moja Kawiarnia (My Café: Recipes and Stories) możemy wykorzystywać podczas zdobywania codziennej premii. Każdego dnia dostajemy jedną, darmową próbę zakręcenia kołem i dzięki temu możemy zdobywać pudełka. Po otwarciu pudełka wypada nam fantastyczna nagroda, bardzo często są to klejnoty / diamenty. Dodatkowo początkujący gracze otrzymują za darmo – na dobry start – aż 10 biletów do wykorzystania.

Premia codzienna


Bilety zaczniemy wykorzystywać po wykonaniu darmowego losowania, a później po darmowej próbie za obejrzenie reklamy. Po tych akcjach zaczniemy losować już tylko za bilety i tak każdego dnia.

Jak zdobyć bilety za darmo?

Obecnie znam tylko dwie metody na zdobycie biletów w grze Moja Kawiarnia. Po pierwsze, realizujcie pełne serie zamówień od klientów, czasami choć nie zawsze (szansa jest losowa) odwiedzający dadzą nam bilety zamiast zwykłego prezentu.

Drugi sposób jest mniej przyjemny, otóż trzeba te bilety kupić w sklepie. Jeśli cenicie sobie swoje pieniądze to nie polecam tej metody.


Oczywiście możesz przygotować się do festiwalu i zbierać bilety przez cały tydzień. Po otwarciu wszystkich pól zobaczysz czas, w którym będzie dostępny następny bonus.


Gry podobne