W 2019 roku wprowadzono do gry My Café: Recipes and Stories nową mini-grę dla wszystkich graczy – grę Szczęśliwego Króliczka!

Przejdźmy do szczegółów!


Co to jest ten Szczęśliwy Króliczek?

To gra planszowa, w której rzucasz kostką, a za każde pole, na które nadepniesz, otrzymasz przyprawy, rubiny i prezenty za darmo! Może być to bardzo pomocne podczas festiwalu, ale zajmiemy się tym trochę później;)


Kiedy mogę grać?

Gra planszowa jest dostępna 1-2 razy w tygodniu, tutaj podajemy dokładne daty w naszej grupie mediów społecznościowych.

W ciągu tygodnia wokół kawiarni kręci się siwowłosy mężczyzna – to Liam. Gdy go zobaczysz, możesz być pewien, że gra planszowa jest włączona 🙂

Nie jest taki jak wszyscy inni klienci, nigdy nie wchodzi do twojej kawiarni, ale wciąż możesz mu czasem wydawać specjalne zamówienia 🙂


Czego potrzebuję, aby zagrać w grę planszową?

1. BILETY

Każdy rzut kostką kosztuje 1 bilet, chociaż czasami może kosztować więcej (jeśli nagrody są wyższe);

2. PRZYPRAWY

Wśród wszystkich komórek znajdują się również komórki ze Specjalnymi zamówieniami dla Liama ​​- ich wypełnienie pomoże ci rzucić kostką bez użycia biletu!

W zależności od jego prośby musisz podać 1-3 specjalne przepisy z przyprawami, a kiedy to zrobisz – możesz rzucić kostką za darmo 1 raz iw ten sposób zachować swój bilet!

Jeśli nie chcesz składać zamówienia i chcesz kontynuować grę, naciśnij strzałkę wstecz i rzuć kostką za pomocą 1 biletu;

Jeśli chcesz spełnić jego prośbę, możesz nacisnąć przycisk Powrót do kawiarni.

Teraz widzisz Liama ​​z prośbą o coś specjalnego, a także odliczanie – jeśli nie spełnisz jego prośby na czas, szansa na rzucenie kostką za darmo zniknie, bez względu na to, ile przepisów już podałeś! Jeśli dałeś mu 2 z 3 zamówień, a czas się skończy – Twoja bezpłatna próba rzucenia kostkami nie będzie już dostępna, a wydane przyprawy nie zostaną zwrócone!

Jeśli nie chcesz mu podawać specjalnych przepisów – w porządku, możesz użyć biletu, aby kontynuować grę 🙂

Przyjrzyjmy się bliżej grze planszowej:

Na samej górze planszy znajduje się prezent – jest to ostatni prezent, który otrzymasz za ukończenie całej rundy. Są albo niebieskie, złote lub czerwone. Możesz także przewijać do samego końca planszy i stuknąć w nagrodę końcową – zobaczysz liczbę prezentów (czasem jest ich więcej niż jeden!)

Przycisk powrotu do kawiarni. Dotknij go, gdy chcesz wrócić do kawiarni 🙂

Specjalne oferty. Tutaj możesz znaleźć coś wyjątkowego, jeśli chcesz zdobyć więcej biletów.

Liczba posiadanych biletów

Dodatkowe prezenty za dopasowanie kolorów. Podczas gry w króliczka możesz uzyskać dodatkowe bonusy za zbieranie pól tego samego koloru i kształtu, podczas gdy twój królik na nie wskoczy. Gdy rzucisz kostką po raz pierwszy, otrzymasz specjalny kształt i kolor, co zostanie odzwierciedlone w tej tabeli. Za każdym razem, gdy zbierzesz tę samą komórkę, otrzymasz dodatkową nagrodę 🙂

Ważne informacje!

  • Codziennie masz darmowy rzut – nie musisz korzystać z biletu!
  • Gra planszowa składa się z kilku rund (czasem do 10 z nich!).
  • Każda runda jest pełna komórek z nagrodami – rubinami, prezentami, diamentami i przyprawami. Gdy twój królik wskoczy na pole, otrzymasz nagrodę.
  • Każdy rzut kostką liczy się tylko w bieżącej rundzie! Jeśli masz 6 na kości i jedna runda kończy się w 3 krokach, 3 kolejne nie zostaną przepisane na następną rundę!
  • Możesz przejrzeć wszystkie komórki bieżącej rundy i zobaczyć, jakie są nagrody i ile. Po prostu dotknij komórki, którą jesteś zainteresowany, aby zobaczyć informacje:

  • Istnieją komórki z gwarantowanymi nagrodami: gdy do nich dotrzesz, otrzymasz prezent, nawet jeśli twoja gra króliczka właśnie minęła komórkę i tak naprawdę na nią nie wskoczyła

Jak mogę z niego korzystać podczas festiwali?

  1. Aby wykonać zadania „Zdobądź prezenty różowe / niebieskie / złote / czerwone”; Zapamiętaj! Ilość prezentów i ich kolor mogą się różnić w zależności od gry, a czasem dostajesz więcej, a czasem mniej.
  2. Aby szybciej wykonać zadanie „Sprzedaj 75 przypraw”. Na planszy jest wiele komórek ze specjalnymi zamówieniami dla Liama, więc nie tylko służą, aby otrzymać darmowe rzuty, ale także szybciej wykonujesz swoje festiwalowe zadanie!

Gry podobne