W My Café możesz zdobywać za darmo diamenty na kilka sposobów. Najprościej jest wykonywać kolejne zadania i spełniać prośby odwiedzających. Jeśli masz szczęście to znajdziesz klejnoty również w prezentach.

Nie zapominaj o biletach i codziennej premii, tam możesz naprawdę sporo diamentów zarobić w bardzo krótkim czasie.


Zwróć uwagę na osiągnięcia w grze, za każde zdobyte otrzymujecie diamenty. Sprawdzaj je na bieżąco i odbieraj ciężko zapracowane nagrody. Przykładowe osiągnięcia to:

  • Przygotowanie zamówień dla 500 klientów ze specjalną przyprawą.
  • Zaproszenie 10 przyjaciół do gry. Później zaproszenie 25 itd.
  • Odblokowanie 40, 75 przepisów.
  • Obejrzenie 50, 500 reklam.
  • Zrealizowanie 25 zamówień telefonicznych.

Dostaniesz je także za wykonanie zadań podczas festiwalu. Oglądając reklamy w TV (maksymalnie 10 razy dziennie). Biorąc udział w konkursach w serwisach społecznościowych związanych z grą.


Oglądaj codziennie reklamy – 10 diamentów dziennie to 3650 diamentów w przeciągu całego roku. Wykonuj zadania festiwalowe. 8 prostych darmowych zadań daje około 32 diamenty tygodniowo. Dołącz do miasteczka z uczciwym liderem i aktywnymi graczami. Wykonuj zadania, o które proszą Cię kliencie na każdym poziomie. Porozmawiaj z nimi podczas specjalnych okazji, takich jak Boże Narodzenie. Zdobywaj prezenty.

Można jeszcze pożyczyć 250 diamentów, później 500 Kowalskiemu, a on odda Ci odpowiednio 300 i 600 diamentów. Zawsze to 150 diamentów będziemy do przodu. Zapraszajcie też znajomych do gry, a za 3 osoby dostaniecie 1500 diamentów. Dodatkowo w sezonie, który zwykle trwa około 3 tygodni dostaniesz każdego dnia 1 do 3 diamentów. Pamiętaj o tymczaowych gościach, ukończ wszystkie 30 zamówień, a otrzymasz 90 diamentów i 4 prezenty (2 różowe, 1 niebieski i jeden złoty).

Na koniec – diamenty możesz kupić w banku.


Jak zdobyć punkty i status VIP?

Przykładowe korzyści z konta VIP:

korzyści z konta VIP

Punkty VIP otrzymujesz:

  • Za kupno diamentów lub prezentów za prawdziwe pieniądze (im droższy zakup, tym więcej punktów).
  • Za darmo jako nagrodę w konkursach, które są regularnie organizowane na stronie gry na Facebooku.
  • Swój poziom VIP i liczbę punktów VIP zobaczysz po dotknięciu ikony gwiazdki w górnej lewej części ekranu.

punkty i status VIP


Gry podobne