Lost Saga

Lost Saga to wspaniale animowany 3D MMO polegające głównie na bijatyce. Fani walk cieszyć się będą z tej produkcji MMO – Lost Saga jest zdecydowanie najbardziej unikalną i „zróżnicowaną” free-to-play grą. Ma ponad 100 grywalnych „klas” (obecnie dostępne tylko 23), z których wszystkie różnią się wyraźnymi cechami! Gry w szybkim tempie, pięknie zaprojektowane areny, i wiele ciekawych trybów gry, Lost Saga jest godna polecenia. Zaraz po zalogowaniu się do Lost Saga po raz pierwszy – gracze otrzymują możliwość odbycia krótkiego tutorialu. Tutorial zajmuje tylko kilka minut i jest dobrze skonstruowany więc warto sprawdzić przed przystąpieniem do gry.

Wszyscy gracze zaczynają swoje przygody w Lost Saga jako Shadow Assassin, jednym z wielu bohaterów w grze i musi najpierw „odblokować” inne postaci, zanim będzie mógł je wybrać.
Dobrą rzeczą jest to, że żaden z bohaterów gry nie mają dużej – przewagi, więc nawet jeśli większość graczy nie będzie miał dostępu do avatarów wyższego rzędu od razu, gra nadal jest dość wyważona. W każdym razie, zaraz po ukończeniu kursu uczestnicy muszą iść dalej i odbyć swój pierwszy mecz, wybierając „bitwy” przycisk na lewym dolnym rogu ekranu.
Zdjęcia z gry
Wideo z rozgrywki
[youtube id=”-T1tMVpbDms” width=”673″ height=”356″]















