Human Element to rozgrywana w postapokaliptycznym świecie gra typu horror MMO z elementami charakterystycznymi dla survivalu, grach w których najważniejsze jest przetrwanie, a inne czynności odchodzą na dalszy plan. Świat gry to miejsce totalnie opanowane prze zombie i tutaj na nowo przewija się tematyka żywych trupów, która podobnie jak oni, nigdy nie chce umierać.

Wchodząc do gry dostajemy do wyboru kilka początkowych postaci, gdzie dla każdej przygotowano zupełnie odmienny scenariusz rozgrywki. Gracz uwielbiający podobne klimaty powinien zwrócić szczególną uwagę na udział Roberta Bowlinga w przygotowaniu całej produkcji. Ów Pan był niegdyś znany choćby z wielkiego zaangażowania podczas promocji takich gier jak Call of Duty.


1346328387_rockman_1 (00096)_3AB

Masz ochotę znowu stanąć twarzą w twarz naprzeciwko hordom zombie? Wybierz Human Element. Grę przygotowało dla nas studio Robotoki, na którego czele stoi Robert Bowling. Każdego dnia przyjdzie nam się walczyć tutaj o przetrwanie, do wyboru oddano nam kilka ciekawych scenariuszy, które możemy odgrywać samotnie, albo wspólnie z innymi. Czasami bardziej niż umiejętności walki przyda nam się bardziej inteligencja, dobra strategia i taktyka, która pozwoli nam dotrwać do kolejnego poranka. Niekiedy w Human Element staniemy przed naprawdę ciężkimi wyborami, w których zdecydujemy czy ratować własne życie czy życie innego, niezarażonego jeszcze człowieka, który po ugryzieniu może stać się kolejnym zagrożeniem – co z nim zrobimy? Potraficie wziąć to na swoje barki?

WARTO ZOBACZYĆ  Soul of Guardian 2

Zdjecia z gryGry podobne