Kingdoms of Camelot jest to gra strategiczna MMORPG naprzeglądarkę internetową. Produkt obecnie dostępny dla uczestników portalu Facebook. Jak sama nazwa mówi, gra toczy się w czasach Arturiańskich. Wcielasz się w jednego z rycerzy króla Artura i musisz rozbudować tak swój zamek, aby nikt więcej nie mógł w jakikolwiek sposób zagrozić imperialnej Anglii.

Ale o co tutaj chodzi? Budujesz domy, koszary wojska, wyznaczasz miejsca, gdzie prowadzony jest handel i wydobycie surowców: budulca lub zasobów spożywczych. Jako uzurpator decydujesz jakie są podatki – im będą one wyższe, tym ludzie będą bardziej wściekli na ciebie. Ale nie martw się to nie jest jedyne źródło dochodów w grze. Poza miastem możesz rozwijać kopalnie i farmy, aby mieć czym wykarmić żołnierzy.


W Kingdoms of Camelot musisz wykazać się strategicznym myśleniem, aby rozumie się rozwijać i mądrze kierować armią. Zwiedzając mapę możemy zdobyć nowe terytoria i przeprowadzić ekspansję swojego imperium. Troszkę kłopotu może sprawić interfejs nowym użytkownikom, ale nie ma się czym martwić to zwyczajna mieszanka gry ekonomicznej i strategicznej z dodatkiem RPG. Ważne aby przejść cały tutorial, który przeprowadzi nas przez trudne początki.

Zdjęcia z gry Kingdoms of Camelot

Wideo z gry:

[youtube id=”raeYmMGLlVY” width=”673″ height=”356″]


Gry podobne