Dziś chciałem się z Wami podzielić poradnikiem do gry Skalne Miasteczko (New Rock City), w którym pokażę Wam wszystkie znane mi sposoby na zdobywanie darmowej energii. Oczywiście każdy kto chce może coś dodać od siebie, wystarczy zjechać na dół artykułu i dodać swój komentarz. Pamiętajcie, że każda wskazówka jest cenna.

Pamiętajmy, że energia odnawia się samoczynnie i dostajemy co pięć minut jeden punkt energii. Odnawia się ona do osiągnięcia maksymalnego poziomu, czyli ilości jaka może być maksymalnie składowana na naszych kontach w danej chwili.


Drugi sposób, mało przyjemny, wymaga od nas wydania rubinów, które de facto dostępne są za realne pieniądze, więc to mało opłacalny sposób.

Darmowa energia

Trzecim sposobem jest wykorzystanie możliwości jakie daje nam Kuchnia w grze. To właśnie w tym budynku mamy możliwość produkowania specjalnych dań, które mogą być użyte w celu odnowienia energii. Każde danie wyprodukowane w Kuchni ląduje do naszego Schowka, dzięki czemu możemy użyć ich w dowolnej chwili, wtedy gdy potrzebny jest nam nagły zastrzyk dodatkowej energii (Rogalik z serem, Ryba z dynią, Sok i Szynka).


Energię możemy również otrzymać awansując w grze na kolejne poziomy, a także wykonując określone zadania, za które w formie nagrody dostaniemy mały zastrzyk energetyczny.

Kolejnym sposobem na darmową energię jest odwiedzanie znajomych i wykonywanie u nich różnych czynności, do których wykorzystujemy specjalny rodzaj energii. W zamian za pomoc możemy, choć niekoniecznie, otrzymać energię.

Energię otrzymamy także z prezentów od znajomych, a także z klikania na elektrownię w późniejszym etapie gry.


Jak widzicie jest całe mnóstwo sposobów na darmową energię w grze Skalne Miasteczko.


Gry podobne