Dziś mam dla Was zestaw ponad 50-ciu piosenek polskich wykonawców jakie możecie znaleźć i dodać sobie do radia w Roblox. Jeśli znacie jakieś inne, których nie ma na liście to podawajcie tytuły piosenek i ich kody w komentarzach poniżej.

Szpaku „Król Lew”1881628380
Beteo ft. ReTo - Meow2800315188
Big Cyc - Rudy się żeni1979762522
CALA WERSJA Beteo ft. ReTo - Meow3610678821
Co Popadnie - Bob Buntowniczy2673655365
Cyber Marian & Czwarta Fala - Das Maluch1526404669
Cypis - 6 Dzień tygodnia746254038
Czadomen - Ruda tańczy jak szalona1361172431
Dinozaury jaka szkoda że wymarły2162444456
DJ SuBarU - NIE SPAĆ ZVPIERDVLVĆ (Cypis solo RMX)3463350157
Donatan Cleo - Sztorm254523367
Enej - Tak smakuje życie875224587
GOLEC UORKIESTRA - ściernisko1369849205
GUZIOR - Pł‚uca Zlepione Topami (prod. Wezyr)3036053916
GUZIOR - WIFI (prod. D3W)3048107527
‎Kabaret Czwarta Fala - Mój Passat robi we wsi szum2470222542
Kali - Gdziekolwiek2870136865
KALI - PIRACI2774435335
Kamerzysta - Afirmacja (feat Kubańczyk)3587416658
Kamerzysta - DISS NA L DNO2981003579
Kamerzysta - Piekna i bestia2978430358
Kamerzysta - Pięć Promili ft Kubańczyk3131479385
Kamerzysta - SUKA (prod. Kruszwil)3063897259
Kamerzysta - Szare Bloki2994696723
Kamerzysta - Titanic (Prod. Kruszwil)2975488082
Kamerzysta - VENOM3063863122
Kamerzysta ft Ochroniarz - Mamy to coś3016310684
KęKę - Cesarz prod. Boryrobibity1870517768
Lady Pank - mniej niż zero1540863649
Łobuzy - Ona czuje we mnie piniądz2013720073
Łobuzy - Zbuntowany Anioł2697475015
Magdalena Tul - Jestem210834326
Paluch SZAMAN prod. PSR2031632656
Piękni i Młodzi - Ona jest taka cudowna1579848526
QBIK - 4 Pory Roku1075343693
QBIK - Lambo1352089349
Quebonafide ft. ReTo - Half dead1345801606
ReTo - „UA” (prod. SecretRank)2383836638
ReTo - Bossman2350937781
ReTo - Cichociemni2790938365
ReTo - Domek z kart1363794647
ReTo - Piotruś Pan3344034053
ReTo - Sorry Dolores2974387064
Rota909128969
Rotary - Lubiła tańczyć3386485149
Rozkwitały Poki Białych Róż Remix1231416056
SexMasterka - Oh tygrysku1851946631
Taco Hemingway - Deszcz na betonie452833586
TACONAFIDE - 8 Kobiet feat. Bedoes1808754285
Young Igi Mówiłaś1398120545
YOUNG MULTI ft. Bedoes - Diamenty1126648249
Zebo ft. Cheatz - DISS NA KLAUDUSIEK2952694205
WARTO ZOBACZYĆ  Cytadela w Khan Wars

Podsumowanie
Data publikacji
Artykuł
ID do polskich piosenek w Roblox
Ocena redakcji
51star1star1star1star1star

Gry podobne