Dzi艣 mam dla Was zestaw ponad 50-ciu piosenek polskich wykonawc贸w jakie mo偶ecie znale藕膰 i doda膰 sobie do radia w Roblox. Je艣li znacie jakie艣 inne, kt贸rych nie ma na li艣cie to podawajcie tytu艂y piosenek i ich kody w komentarzach poni偶ej.

W komentarzach piszcie jakiej muzyki poszukujecie, b膮d藕 dopisujcie kody piosenek, kt贸rych nie ma na li艣cie!


Szpaku 鈥濳ro虂l Lew鈥1881628380
Akcent - Pragnienie Mi艂o艣ci3952784755
Akcent - przekorny los1246244962
Akcent - przez twe oczy zielone1576786677
B.R.O feat. Bezczel - Karma1482692498
Bedoes - Opowie艣ci z doliny smok贸w4492503885
Bedoes & Kubi Producent - Toy Story ft. Rafonix2930165333
Bedoes & Lanek - Jeste艣 艂adniejsza ni偶 na zdj臋ciach4164561454
Bedoes & Lanek - VOGUE 4475620965
Beteo ft. ReTo - Meow2800315188
BIA艁AS & LANEK - CYKA BLYAT2879686441
Big Cyc - Rudy si臋 偶eni1979762522
Bob One x Bas Tajpan ft. Polska Wersja - 艁-a-w-k-a4882729590
Boys - Moja kochana1300246262
BRACIA FIGO FAGOT - Co si臋 wczoraj odje***?4739094590
BRACIA FIGO FAGOT - Elegancja Francja4894620556
BRACIA FIGO FAGOT - O bo偶e bo偶e Bo偶enko4736539201
BRACIA FIGO FAGOT - Ooooo ko艅czy si臋 ju偶 noc4790411241
BRACIA FIGO FAGOT - Pisarz Mi艂o艣ci4881126886
BRACIA FIGO FAGOT - Polska4775714205
BRACIA FIGO FAGOT - wzb4764370528
CALA WERSJA Beteo ft. ReTo - Meow3610678821
Chwytak & Dj Wiktor - "BIMBER"732553677
Cjalis - AD blok ekipa1629914402
CJALIS - EGZORCYSTA1634070474
Cjalis - W贸deczko, W贸deczko HQ3659976874
Cjalis- H.W.D.P JP 100%3127500396
CJALIS-MELAN呕 U DZIKIEGO2913903539
Co Popadnie - Bob Buntowniczy2673655365
Cyber Marian & Czwarta Fala - Das Maluch1526404669
Cypis - 6 Dzie艅 tygodnia746254038
Cypis - Pi臋kne Chwile4739103614
Cypis- Jad膮 艢wiry4894173926
Czadomen - Ruda ta艅czy jak szalona1361172431
Deemz X Bedoes X Young Multi - Gucci Mane3050890100
Dinozaury jaka szkoda 偶e wymar艂y2162444456
Disco Marek - KUKURYDZA4529919162
Disco Marek - ZOSTA艃 MOJ膭 KOTK膭4240559691
DJ SuBarU - NIE SPA膯 ZVPIERDVLV膯 (Cypis solo RMX) 3463350157
Donatan Cleo - Sztorm254523367
EKIPA x WIP BROS - PRZEJMUJEMY JUTUBY4739209069
Enej - Tak smakuje 偶ycie875224587
Filipek ft. Tymek - Dementor3728953062
GANGNAM STYLE Po Polska Lidzia Lodzia Full1484628211
GOLEC UORKIESTRA - 艣ciernisko 1369849205
GUZIOR - P艂uca Zlepione Topami (prod. Wezyr)3036053916
GUZIOR - WIFI (prod. D3W)3048107527
Iza Kowalewska - Los Jak Zegar382386810
Jim Morrison3203682778
鈥嶬abaret Czwarta Fala - M贸j Passat robi we wsi szum2470222542
Kacper Blonsky - CRUSHER4647776709
Kacper Blonsky - ELUWINA4209083492
Kain - ONA PYTA SI臉4645642413
Kali - Gdziekolwiek2870136865
KALI - KGM2031593876
KALI - PIRACI2774435335
Kali - Viac jak my PROD. HOODINI4510074463
KALI x PALUCH - OPARY2537234082
KALIBER 44 - Gruby czarny kot3363718568
KALIBER 44 - Nasze m贸zgi wype艂nione s膮 ...2654839953
Kamerzysta - Afirmacja (feat Kuba艅czyk)3587416658
Kamerzysta - AIR FORCE ONE3898777208
Kamerzysta - Chleje4651077569
Kamerzysta - DISS NA L DNO2981003579
Kamerzysta - Piekna i bestia2978430358
Kamerzysta - Pi臋膰 Promili ft Kuba艅czyk3131479385
Kamerzysta - SUKA (prod. Kruszwil)3063897259
Kamerzysta - Szare Bloki2994696723
Kamerzysta - Titanic (Prod. Kruszwil) 2975488082
Kamerzysta - VENOM3063863122
Kamerzysta - Z blok贸w na salony3797944284
Kamerzysta ft Ochroniarz - Mamy to co艣3016310684
Kamerzysta ft Ochroniarz - Mamy to co艣3016310684
K臋K臋 - Cesarz prod. Boryrobibity1870517768
Kizo - PRZYJEMNIACZKI4937699092
Kizo feat. Tymek, Mr. Polska - Rajaner4654128250
Kombi - S艂odkiego, Mi艂ego 呕ycia3814943035
Kuba艅czyk - Spowied藕3610286941
Lady Pank - mniej ni偶 zero1540863649
Lady Pank - Zawsze tam gdzie ty4930662108
Lady Pank - Znowu Pada Deszcz3801075092
Lil Masti - TRANSERFING3786575853
Lipa ft. Szpaku - IJO IJO3767735089
Lord Kruszwil & Danny Ferreri - nie jeste艣 presti偶owy2495749932
艁obuzy - Ona czuje we mnie pini膮dz2013720073
艁obuzy - Zbuntowany Anio艂2697475015
Magdalena Tul - Jestem 210834326
Malik M - cena s艂awy3611738928
Malik M - Dla Rodziny2991615672
Malik M - Mamusiu3458307112
Malik M - Teraz i Tu3580199861
Malik Montana x Dio Mudara - International3115634565
maly elvis ft. mlodyskiny - faygo4527437433
MARKUS P - Kici Kici Mia艂2378362857
MATA - Patointeligencja4688680407
Mig - Mi贸d Malina1213851748
Mlody West - Nic Nie Musze4569903147
MLODY YERBA - GLOBAL3869139323
Mlodyskiny - z臋by ep4721784468
mlodyskiny & pope flamez - god's gift3859470998
mlodyskiny - 4D4530667983
mlodyskiny - 20 klatek4718817473
mlodyskiny - Crystal Tears4530305382
mlodyskiny - Fear Factor4530196263
mlodyskiny - gluty4718304701
mlodyskiny - summer4515501847
mlodyskiny - Sygnet 4530161992
mlodyskiny - Szlam4527542247
mlodyskiny - towar4718430001
mlodyskiny - zio艂o i perfumy4718864728
mlodyskiny ft. maly elvis - gumy kulki3869020376
mlodyskiny ft. m艂ody yerba - blizny4527512589
Mog臋 dzi艣 umiera膰3605252873
Mr.Polska - Pistolet 4561444083
Mr.Polska - Sikam Szampan3244803244
Na Pe艂nej - Ja jem kebaba4594162947
Ona by tak chcia艂a...3963056818
Otsochodzi - Nowy Kolor feat. Taco Hemingway1272728837
P1NX - Asdfghjkl959450393
Paluch SZAMAN prod. PSR2031632656
Peja - Szko艂a 偶ycia4054207917
Pi臋kni i M艂odzi - Ona jest taka cudowna 1579848526
Popek - Matheo ft Rootzmans - Ro虂z虈ni nas wiele3760565456
QBIK - 4 Pory Roku1075343693
QBIK - Alkobus 4373164536
QBIK - Lambo1352089349
Quebonafide ft. ReTo - Half dead1345801606
ReTo - 鈥濽A鈥 (prod. SecretRank)2383836638
ReTo - Bossman 2350937781
ReTo - Cichociemni2790938365
ReTo - Domek z kart1363794647
ReTo - Piotru艣 Pan3344034053
ReTo - Sorry Dolores2974387064
Rota909128969
Rotary - Lubi艂a ta艅czy膰3386485149
Rozkwita艂y Poki Bia艂ych R贸偶 Remix1231416056
Salvador - 艢winka Pepa4866462188
SexMasterka - Oh tygrysku1851946631
Siostry Godlewskie Tak to my1566153543
Sobota - Stoprocent 2 go艣c. Kool Savas,Gural, Wall-e, Rytmus, Bigz4934536621
Stachu - Jeden Ksi臋偶yc1482550833
Szpaku - Alicja2548904406
Szpaku - Hinata3185331515
SZPAKU - MINIMINI3111230224
Szpaku - Oddajemy krew Wampirom ft. W艂odi prod. Megot4212961548
Szpaku - SZLAM2988713486
Taco Hemingway - CZ艁OWIEK Z DZIURA ZAMIAST KRTANI3742357108
Taco Hemingway - Deszcz na betonie452833586
Taco Hemingway - Fiji3397942353
Taco Hemingway - LECI NOWY FUTURE4570176520
Taco Hemingway - Mi臋so4847558966
Taco Hemingway - Wiatr4862468259
TACONAFIDE - 8 Kobiet feat. Bedoes1808754285
TO MY POLACY - Pi臋膰 Dwa (52 D臋biec) feat. Ascetoholix4760641038
TYMEK - ANIO艁Y I DEMONY4373164051
Tymek - Rainman3338155805
Tymek C0PIK - Klubowa3036554424
Young Igi - Oznaka M臋偶czyzn2994881221
Young Igi "Z艂oty 艢rodek"3010935787
Young Igi ft. Malik "Deszcz Banknot贸w"4504559663
Young Igi ft. Malik "Deszcz Banknot贸w"4504559663
Young Igi M贸wi艂a艣1398120545
Young Igi M贸wi艂a艣1398120545
YOUNG MULTI - Kim Ty Jeste艣1558293683
YOUNG MULTI - Nowy Sezon1487948336
YOUNG MULTI - Plecak 1320048269
YOUNG MULTI - Pogba1807763649
Young Multi - Skrzydla2540135652
YOUNG MULTI & FAST LIFE SHARKY ft. 呕abson - K4FLE!4583348895
YOUNG MULTI ft. Bedoes - Diamenty 1126648249
YOUNG MULTI ft. Beteo - Skrrrt2297002699
Zeamsone Jedna Noc3630522290
Zeamsone SPORT ft. Young Igi4015793019
Zebo ft. Cheatz - DISS NA KLAUDUSIEK2952694205
呕abson - chillwagon3397428572
呕abson - Floyd Mayweather4504202068
呕abson - SE***OHOLIK4870920089
呕abson - Small Town Boy3763172672

Gry podobne