Dzi艣 mam dla Was zestaw ponad 50-ciu piosenek polskich wykonawc贸w jakie mo偶ecie znale藕膰 i doda膰 sobie do radia w Roblox. Je艣li znacie jakie艣 inne, kt贸rych nie ma na li艣cie to podawajcie tytu艂y piosenek i ich kody w komentarzach poni偶ej.

W komentarzach piszcie jakiej muzyki poszukujecie, b膮d藕 dopisujcie kody piosenek, kt贸rych nie ma na li艣cie!


Szpaku 鈥濳ro虂l Lew鈥 1881628380
#brzydka16challenge – DYCHA 5011363914
Akcent – Pragnienie Mi艂o艣ci 3952784755
Akcent – przekorny los 1246244962
Akcent – przez twe oczy zielone 1576786677
B.R.O feat. Bezczel – Karma 1482692498
Bedeos – Delfin 5389497502
Bedoes – Opowie艣ci z doliny smok贸w 4492503885
Bedoes & Kubi Producent – 05:05 1371307870
Bedoes & Kubi Producent – Toy Story ft. Rafonix 2930165333
Bedoes & Lanek – Jeste艣 艂adniejsza ni偶 na zdj臋ciach 4164561454
Bedoes & Lanek – Opowie艣ci z Doliny Smok贸w 4492503885
Bedoes & Lanek – VOGUE 4475620965
Beteo ft. ReTo – Meow 2800315188
Biaas ft. Szpaku – Smutne miasteczko 4808276196
BIA艁AS & LANEK – CYKA BLYAT 2879686441
Big Cyc – Rudy si臋 偶eni 1979762522
Bob One x Bas Tajpan ft. Polska Wersja – 艁-a-w-k-a 4882729590
Boys – Moja kochana 1300246262
Boys – Wolno艣膰 6001079554
BRACIA FIGO FAGOT – Co si臋 wczoraj odje***? 4739094590
BRACIA FIGO FAGOT – Elegancja Francja 4894620556
BRACIA FIGO FAGOT – O bo偶e bo偶e Bo偶enko 4736539201
BRACIA FIGO FAGOT – Ooooo ko艅czy si臋 ju偶 noc 4790411241
BRACIA FIGO FAGOT – Pisarz Mi艂o艣ci 4881126886
BRACIA FIGO FAGOT – Polska 4775714205
BRACIA FIGO FAGOT – wzb 4764370528
CALA WERSJA Beteo ft. ReTo – Meow 3610678821
Cheatz, M艂ody Ada艣ko, R.V.G – TOXIC HELL 6383378639
Chillwagon – @ 5286923361
Chillwagon – Chillwagon 4821130594
Chillwagon – g贸ra trup贸w 6123223182
Chillwagon – Jolka 3993530706
Chillwagon – jumper 6503365744
Chillwagon – kwit 6473972318
Chillwagon – R0WER 5215811145
Chillwagon – robale 5247608245
Chillwagon – wowowo – remix 5157282783
Chwytak & Dj Wiktor – “BIMBER” 732553677
Cjalis – AD blok ekipa 1629914402
CJALIS – EGZORCYSTA 1634070474
Cjalis – W贸deczko, W贸deczko HQ 3659976874
Cjalis- H.W.D.P JP 100% 3127500396
CJALIS-MELAN呕 U DZIKIEGO 2913903539
Co Popadnie – Bob Buntowniczy 2673655365
Cyber Marian & Czwarta Fala – Das Maluch 1526404669
Cypis – 6 Dzie艅 tygodnia 746254038
Cypis – 8 Gwiazd 6453178444
Cypis – ***** PIS 5890661180
Cypis – Bia艂a Anakonda 5263157947
Cypis – Gdzie jest bia艂y w臋gorz 5563485991
Cypis – kaniku艂eczki 5484596117
Cypis – mokra Jolanta 5484547355
Cypis – Pi臋kne Chwile 4739103614
Cypis – Rozpuszczam si臋 5698151365
Cypis – 艢wi膮teczny koszmar 6036706931
Cypis – Trzej kr贸lowie i kot 6104903491
Cypis – Jad膮 艢wiry 4894173926
Cypis – Co za du偶o to nie zdrowo 6972287780
Czadomen – Ruda ta艅czy jak szalona 1361172431
Deemz X Bedoes X PlanBe – Eldorado 1271013598
Deemz X Bedoes X Young Multi – Gucci Mane 3050890100
Dinozaury jaka szkoda 偶e wymar艂y 2162444456
Disco Marek – KUKURYDZA 4529919162
Disco Marek – ZOSTA艃 MOJ膭 KOTK膭 4240559691
DJ SuBarU – NIE SPA膯 ZVPIERDVLV膯 (Cypis solo RMX) 3463350157
Donatan Cleo – Sztorm 254523367
DYCHA & Kacper Blonsky – CRUSHER 5299819917
Dycha & Masno – MASNO FEST 3057363936
Dycha & Masno – MASNO FEST best song 3057363936
Dycha & Masno prod.Solony 5951127786
Dycha – BMW 6060847624
DYCHA MASNO – D jak DYCHA 5047901526
Dycha Masno – TECHNO POLO 5052995167
EKIPA x WIP BROS – PRZEJMUJEMY JUTUBY 4739209069
ELUWINA 4209083492
Enej – Tak smakuje 偶ycie 875224587
Enter – Pr臋ty & Skr臋ty 7136175516
Enter – Trzecia Pixa 7214441328
Enter – Czwarta Pixa 7192281630
Filipek ft. Tymek – Dementor 3728953062
GANGNAM STYLE Po Polska Lidzia Lodzia Full 1484628211
Gedz – Otch艂a艅 4009067254
GOLEC UORKIESTRA – 艣ciernisko 1369849205
Grapa Ice 6989189635
GUZIOR – P艂uca Zlepione Topami (prod. Wezyr) 3036053916
GUZIOR – WIFI (prod. D3W) 3048107527
Hewra – Bazarek 5189639800
Iza Kowalewska – Los Jak Zegar 382386810
Iza Kowalewska – Los Jak Zegar 382386810
Jim Morrison 3203682778
鈥嶬abaret Czwarta Fala – M贸j Passat robi we wsi szum 2470222542
Kacper Blonsky – CRUSHER 4647776709
Kacper Blonsky – ELUWINA 4209083492
Kacper Blonsky – Eluwina 4209083492
Kain – ONA PYTA SI臉 4645642413
Kain – ONA PYTA SI臉 (prod. Kamerzysta) 4645642413
Kali – Gdziekolwiek 2870136865
KALI – KGM 2031593876
KALI – PIRACI 2774435335
Kali – Viac jak my PROD. HOODINI 4510074463
KALI x PALUCH – OPARY 2537234082
KALIBER 44 – Gruby czarny kot 3363718568
KALIBER 44 – Nasze m贸zgi wype艂nione s膮 … 2654839953
Kamerzysta – Afirmacja (feat Kuba艅czyk) 3587416658
Kamerzysta – AIR FORCE ONE 3898777208
Kamerzysta – Chleje 4651077569
Kamerzysta – DISS NA L DNO 2981003579
Kamerzysta – I3entley 4985273383
Kamerzysta – Kokaina feat. Dredziarz 6451256764
Kamerzysta – Kokaina feat. Dredziarz 6451256764
Kamerzysta – Ostatnia Noc 4897009285
Kamerzysta – Piekna i bestia 2978430358
Kamerzysta – Pi臋膰 Promili ft Kuba艅czyk 3131479385
Kamerzysta – SUKA (prod. Kruszwil) 3063897259
Kamerzysta – Szare Bloki 2994696723
Kamerzysta – Ta艅cz (prod. Don Juan) 5945883708
Kamerzysta – Titanic (Prod. Kruszwil) 2975488082
Kamerzysta – VENOM 3063863122
Kamerzysta – Z blok贸w na salony 3797944284
Kamerzysta ft Ochroniarz – Mamy to co艣 3016310684
Kamerzysta ft Ochroniarz – Mamy to co艣 3016310684
Kamerzysta ft. Karolina Stanis艂awczyk – 艢wietlne C 6317210048
Kartky – Outside 5055633439
K臋K臋 – Cesarz prod. Boryrobibity 1870517768
K臋K臋 – Cesarz prod. Boryrobibity 1870517768
Kizo – PRZYJEMNIACZKI 4937699092
Kizo feat. Tymek, Mr. Polska – Rajaner 4654128250
Kombi – S艂odkiego, Mi艂ego 呕ycia 3814943035
Kuba艅czyk – Spowied藕 3610286941
Lady Pank – Kryzysowa narzeczona 4938757862
Lady Pank – mniej ni偶 zero 1540863649
Lady Pank – Zamki na piasku 6001042945
Lady Pank – Zamki na piasku 6001042945
Lady Pank – Zawsze tam gdzie ty 4930662108
Lady Pank – Znowu Pada Deszcz 3801075092
Lil Masti – TRANSERFING 3786575853
Lipa ft. Szpaku – IJO IJO 3767735089
Lipa ft. Szpaku – IJO IJO 3767735089
Lord Kruszwil & Danny Ferreri – nie jeste艣 presti偶owy 2495749932
艁obuzy – Ona czuje we mnie pini膮dz 2013720073
艁obuzy – Zbuntowany Anio艂 2697475015
Magdalena Tul – Jestem 210834326
Malik M – cena s艂awy 3611738928
Malik M – Dla Rodziny 2991615672
Malik M – Mamusiu 3458307112
Malik M – Teraz i Tu 3580199861
Malik Montana x Dio Mudara – International 3115634565
maly elvis ft. mlodyskiny – faygo 4527437433
MARKUS P – Kici Kici Mia艂 2378362857
Masno 鈥 GANG 5149688094
MATA – Patointeligencja 4688680407
Mig – Mi贸d Malina 1213851748
Mlody West – Nic Nie Musze 4569903147
MLODY YERBA – GLOBAL 3869139323
Mlodyskiny – z臋by ep 4721784468
mlodyskiny & pope flamez – god’s gift 3859470998
mlodyskiny – 4D 4530667983
mlodyskiny – 20 klatek 4718817473
mlodyskiny – Crystal Tears 4530305382
mlodyskiny – Fear Factor 4530196263
mlodyskiny – gluty 4718304701
mlodyskiny – summer 4515501847
mlodyskiny – Sygnet 4530161992
mlodyskiny – Szlam 4527542247
mlodyskiny – towar 4718430001
mlodyskiny – zio艂o i perfumy 4718864728
mlodyskiny ft. maly elvis – gumy kulki 3869020376
mlodyskiny ft. m艂ody yerba – blizny 4527512589
Mog臋 dzi艣 umiera膰 3605252873
Mr.Polska – Pistolet 4561444083
Mr.Polska – Sikam Szampan 3244803244
Na Pe艂nej – Ja jem kebaba 4594162947
obi Tryb Komfort 5350036453
Ona by tak chcia艂a… 3963056818
Otsochodzi – Nowy Kolor feat. Taco Hemingway 1272728837
P1NX – Asdfghjkl 959450393
Paluch SZAMAN prod. PSR 2031632656
Peja – Szko艂a 偶ycia 4054207917
Pi Je Spa Jak Tamagotchi 2211734692
Pi臋kni i M艂odzi – Ona jest taka cudowna 1579848526
Popek – Matheo ft Rootzmans – Ro虂z虈ni nas wiele 3760565456
Popek x Matheo – Jak t艂ucze 1400498114
QBIK – 4 Pory Roku 1075343693
QBIK – Alkobus 4373164536
QBIK – Dalej Nalej 5125027164
QBIK – Fejm 2811771344
QBIK – Hajs 685190701
QBIK – Imigranci 1466503823
QBIK – Karuzela 2835045649
QBIK – Lambo 1352089349
QBIK – Mam Wyj3bane 564028853
QBIK – Pi臋kny sen 5654725741
QBIK – Superman 2779727211
QBIK – Zapami臋taj Mnie 5156863749
QBIK – 呕ycie Jest Jedno 685196277
Quebonafide ft. ReTo – Half dead 1345801606
ReTo – 鈥濽A鈥 (prod. SecretRank) 2383836638
ReTo – Bossman 2350937781
ReTo – Cichociemni 2790938365
ReTo – Domek z kart 1363794647
ReTo – Piotru艣 Pan 3344034053
ReTo – Sorry Dolores 2974387064
Rota 909128969
Rotary – Lubi艂a ta艅czy膰 3386485149
Rozkwita艂y Poki Bia艂ych R贸偶 Remix 1231416056
Salvador – 艢winka Pepa 4866462188
Sarius – Wiking 5258732725
SexMasterka – Oh tygrysku 1851946631
Siostry Godlewskie Tak to my 1566153543
Skaner – Nadzieja 6945629955
Skaner – Wakacyjny Romans 6596395767
Sobota – Stoprocent 2 go艣c. Kool Savas,Gural, Wall-e, Rytmus, Bigz 4934536621
Stachu – Jeden Ksi臋偶yc 1482550833
Stolec – Jeb** K***y 5920526430
Szpaku – Alicja 2548904406
Szpaku – Hinata 3185331515
Szpaku – Ja YETI prod. Micha艂 Graczyk & Rutkovsky 5002633285
SZPAKU – MINIMINI 3111230224
Szpaku – Oddajemy krew Wampirom ft. W艂odi prod. Megot 4212961548
Szpaku – SZLAM 2988713486
Taco Hemingway – CZ艁OWIEK Z DZIURA ZAMIAST KRTANI 3742357108
Taco Hemingway #Hot16challange2 5169946838
Taco Hemingway – Deszcz na betonie 452833586
Taco Hemingway – Fiji 3397942353
Taco Hemingway – LECI NOWY FUTURE 4570176520
Taco Hemingway – Mi臋so 4847558966
Taco Hemingway – POLSKIE TANGO 5529079719
Taco Hemingway – Wiatr 4862468259
Taco Hemingway x Ed Sheeran – Ciagle Czekam 5936404478
TACONAFIDE – 8 Kobiet feat. Bedoes 1808754285
TACONAFIDE – Tamagotchi 1928340366
Team X – siedem 6104023205
TO MY POLACY – Pi臋膰 Dwa (52 D臋biec) feat. Ascetoholix 4760641038
Tymek – 80’s 3684779562
Tymek – Amore ft.Bambax (KLUBOWE) prod.C0PIK (CUT) 3036778647
TYMEK – ANIO艁Y I DEMONY 4373164051
Tymek – Interesy 3685428021
Tymek – J臋zyk Cia艂a ft. Big Scythe 2725390744
Tymek – Poza kontrol膮 3586347930
Tymek – Rado艣膰 4131385100
Tymek – Rainman 3338155805
Tymek C0PIK – Klubowa 3036554424
Vitali Zeamsone – Brat 6147128162
Volcanic Crater – Jak & Daxter TPL 5049184758
Wakacyjny Romans 6249585258
White 2115 – Trzy Butelki 4146565303
Young Igi – Oznaka M臋偶czyzn 2994881221
Young Igi “Z艂oty 艢rodek” 3010935787
Young Igi Buzi prod. x (Micha艂 Graczyk) 5055972037
Young Igi ft. Malik “Deszcz Banknot贸w” 4504559663
Young Igi ft. Malik “Deszcz Banknot贸w” 4504559663
Young Igi M贸wi艂a艣 1398120545
Young Igi M贸wi艂a艣 1398120545
YOUNG MULTI – Kim Ty Jeste艣 1558293683
YOUNG MULTI – Nowy Sezon 1487948336
YOUNG MULTI – Plecak 1320048269
YOUNG MULTI – Pogba 1807763649
Young Multi – Skrzydla 2540135652
YOUNG MULTI & FAST LIFE SHARKY ft. 呕abson – K4FLE! 4583348895
YOUNG MULTI ft. Bedoes – Diamenty 1126648249
YOUNG MULTI ft. Beteo – Skrrrt 2297002699
Young Policja brzydka szesnastka 5071355602
YouTuber Kamerzysta Kamu艣 – Biznesmen 6077769075
Zeamsone 10 4601101820
Zeamsone Ballada 4579706448
Zeamsone Dystans 4601103224
Zeamsone Hot16 5128669791
Zeamsone J-a-p-a-n-e-s-e 4579666977
Zeamsone Jedna Noc 3630522290
Zeamsone SPORT ft. Young Igi 4015793019
Zeamsone To nie anio艂 1106089111
Zebo ft. Cheatz – DISS NA KLAUDUSIEK 2952694205
呕abson – chillwagon 3397428572
呕abson – Floyd Mayweather 4504202068
呕abson – SE***OHOLIK 4870920089
呕abson – Small Town Boy 3763172672

Gry podobne