Here Be Demon (HBD) to nowy boss w Castle Clash przeznaczony dla dwóch graczy współpracujących ze sobą w drużynie. Przypisany został do Lost Realm i dotarł do Nas z wersją gry 1.2.67. W HBD zmierzymy się z Demonem, bossem strzegącym Lost Realm. Każde wyzwanie tutaj daje nam pięć szans na pokonanie go w przeciągu dwóch godzin. Po upływie tego czasu pojawia się kolejnych pięć prób.

Wyzwanie pojawia się losowo na polach LR. Szukacie więc tych pól oznaczonych złotym znakiem zapytania (jak na zdjęciu poniżej). Pamiętajcie jednak, że nie pod każdym tak oznaczonym miejscem znajdziemy bossa, może tam kryć się dowolny najemnik bądź cenny skarb. Wyzwanie pojawia się także gdy pokonamy jakiegoś wroga podczas walki albo gdy otworzymy skrzynie w LR.


Here Be Demon (HBD)

Biorąc udział w Here Be Demon możemy zaprosić do walki znajomego bądź członka naszej gildii, aby pomógł nam w pokonaniu bossa. Gdy już wybierzemy jednego gracza to nie może on zostać wybrany ponownie przed upływem 30 minut od ostatniego przydziału i nie ma tu żadnego znaczenia czy boss został ubity czy też nie. Co ciekawsze, tuż po zabiciu wcześniejszego bossa może pojawić się kolejny, ale szanse na atak nie ulegają resetowi.

Znane mi umiejętności bossa:

  • Huge Damage: Uderza w jeden pobliski cel zadając x obrażeń.
  • Deflects Damage: Odbija wszystkie obrażenia przez x sekund.
  • Reduces Damage: Zmniejsza wszystkie obrażenia przez x sekund.
  • Stuns Targets: Ogłusza pobliskie cele na x sekund i zadaje y obrażeń.

Prócz wymienionych umiejętności istnieje szansa, że Demon przywoła swoich sługusów (Mobs). Słudzy to zazwyczaj dwaj bohaterowie na poziomie tym samym co Demon i z tego co zdążyłem zauważyć najczęściej pojawia się Drakula, Moltanica, Minotaur czy Atlanticora.


Możliwe nagrody

Możliwe nagrody

Gracze, których wybraliśmy do pomocy nie otrzymują żadnej nagrody. Jak tylko boss zostanie pokonany to najczęściej nagrodą jest mityczny worek z herbami i masa czerwonych kryształów (od 400 do 1200 sztuk).


Gry podobne