Strażnicy w grze Guns of Glory dostępni są w nowym Budynku Straży, znajdującym się w Twoim Mieście obok Banku (po zdobyciu 10. Poziomu Zamku).

Strażnicy to popularne postaci, które zagwarantują Twojemu Miastu wspaniałe bonusy i korzyści po Powołaniu na właściwą pozycję. Bonusy Straży są dodawane na stałe, lecz Strażnicy nie dołączają do żadnych bitew.


Strażników można ulepszyć w celu wzmocnienia ich bonusów. Można też zwiększyć poziom ich waleczności, dzięki czemu odblokują dodatkowe bonusy.

Straż

Straż to miejsce, w którym powołujesz Strażników w celu aktywacji ich Bonusów. Straż ma 8 pozycji, które odblokuję się w zależności od poziomu Twojego Zamku.

Aby powołać Strażnika w Guns of Glory, naciśnij na wolną pozycję, następnie wybierz Strażnika, którego chcesz powołać. Pamiętaj, że konkretne pozycje wymagają konkretnych powołań, nie wszyscy Twoi Strażnicy mogą zostać powołani na tę samą pozycję.


Listę aktywnych bonusów zobaczysz po lewej stronie panelu w sekcji „Korzyści”. Możesz korzystać z bonusów TYLKO jeśli Strażnik jest powołany.

Galeria Straży

Galeria Straży stanowi podgląd wszystkich dostępnych Strażników, można otworzyć ją poprzez „Halę Rekrutacji”, a następnie kliknięcie „Galeria Straży”. Naciskając na konkretnego Strażnika, można odkryć jego bonusy, bonusy które otrzyma po ulepszeniu poziomu waleczności, maksymalny poziom, który może osiągnąć oraz jego powołanie.

Jak zdobyć strażników?

Strażników w grze Guns of Glory można wezwać w Hali Rekrutacji na 3 różne sposoby:


1) Uczeń: Koszt 200 Złota – Wzywa darmowego Strażnika za pierwszym razem i daje możliwość darmowego wzywania co 8 godzin. Za każdym razem, gdy skorzystasz z tego Wzywania, otrzymasz szansę na zdobycie jednego z następujących: normalny Strażnik, rzadki Strażnik, XP Strażnika, Fragment Strażnika.

2) Zaawansowany: Wzywa darmowego Strażnika za pierwszym razem i daje możliwość darmowego wzywania raz dziennie. Dalsze wzywanie kosztuje 1000 Złota. Za każdym razem, gdy skorzystasz z tego Wzywania otrzymasz szansę na zdobycie jednego z następujących: normalny Strażnik, rzadki Strażnik (większa szansa), XP Strażnika, Fragment Strażnika.

3) Mistrz: Koszt 30 Banerów Rekrutacyjnych za 1 wezwanie i 270 Banerów Rekrutacyjnych za 10 wezwań. Dostępne tylko dla graczy, którzy dokonali już zakupów w grze. Epicki Strażnik (lub Fragment Epickiego Strażnika) gwarantowany co 10 wezwań! Za każdym razem, gdy skorzystasz z tej Rekrutacji, otrzymasz szansę na zdobycie jednego z następujących Strażników lub przedmiotów: normalny, rzadki, epicki Strażnik, XP Strażnika, Fragment Strażnika.

Jak zdobyć Banery Rekrutacyjne?

Banery Rekrutacyjne w grze Guns of Glory można zdobyć poprzez: zabijanie Bestii, zbiórki na Obozy Armii Kardynała, Nagrody Dnia, z niektórych pakietów oraz z Prezentu Doktora.

Jak awansować strażników?

Lista Strażników w Guns of Glory to miejsce, w którym możesz awansować swojego Strażnika oraz jego Waleczność na kolejny poziom.

Awans Strażnika na wyższy poziom: Naciśnij na Strażnika, następnie na zielony „+”, a potem wybierz, ile XP Strażnika chcesz użyć.

Awans Waleczności Strażnika na wyższy poziom: Naciśnij na Strażnika. Jeśli masz wystarczającą ilość Fragmentów tego Straznika i wymagany poziom Strażnika, naciśnij zieloną strzałkę.

Jak zdobyć doświadczenie dla strażnika?

XP Strażnika można zdobyć na 4 sposoby: Hala Rekrutacji, Prezent Doktora, niektóre Wydarzenia, zabijanie Bestii.

Jak zdobyć fragmenty strażników?

Fragmety Strażników w Guns of Glory można zdobyć w Hali Rekrutacji.


Gry podobne