Aby wybudować Salę Bohaterów w grze Guns of Glory, Sojusz musi mieć minimum 5. poziom. Tylko członkowie Sojuszu o randze R5 mogą umieścić ten budynek na terytorium Sojuszu.

Po jego umieszczeniu, wyślijcie oddziały, aby go zbudować. Po zakończeniu budowy możecie uzyskać dostęp do jego funkcji, klikając bezpośrednio w budynek Sali na Mapie Królestwa lub poprzez stronę Sojuszu.


Sala Bohaterów pełni liczne funkcje i posiada Sklep Bohatera, nowe osiągnięcia i rankingi.

Naciśnij na Salę Bohaterów, by skorzystać z jej funkcji:

Jako sojusznicy, musicie pracować razem i raz w tygodniu wybrać odpowiednią strategię i wybrać jedno zadanie od bohaterów. Każda strategia pomoże Wam umacniać się w różnych aspektach gry i można zmienić ją tylko raz w tygodniu.


Świętowanie Sojuszu

Co tydzień Sojusz musi ukończyć różnego rodzaju zadania, aby zdobyć Punkty Świętowania Sojuszu. Będzie to miało wpływ na Tygodniowy Ranking i odblokowywanie Skrzyni Świętowania. Nagrody zawierają Posturę Bohatera i Kryształy Bohatera oraz nagrody osobiste, w zależności od wybranego w danym tygodniu zadania.

Do odblokowania Skrzyni Świętowania potrzeba będzie zebrać odpowiednią ilość punktów. Każdy członek Sojuszu będzie miał narzucony górny limit punktów, które może zdobyć. Tylko członkowie Sojuszu, którzy zdobyli wymaganą liczbę punktów podczas tygodnia będą mogli odebrać nagrody (wymagania zmieniają się w zależności od Skrzyni).

Każdego tygodnia Postura Bohatera i Punkty Świętowania zostaną zresetowane, a członkowie nie będą mogli odebrać nagród, które nie zostały odblokowane.


Kwesty Bohaterów – jak je zdobyć?

Aby przeprowadzić Kwestę, potrzebne będą Monety Bohaterów. Członkowie Sojuszu będą mieli ograniczony czas na złożenie Paczek Kwesty, aby pomóc Ci ją ukończyć.
Paczki Kwesty można zdobyć ze Skrzyń Armii Kardynała, Najazdu Armii Kardynała, Wrogów z Podziemia, Osiągnięć Bohaterów i tygodniowych nagród.

Kwesty dają zarówno osobiste nagrody Twojego wyboru, jak i nagrody Sojuszu. Pomogą Ci również w zdobywaniu potęgi w wybranej przez siebie dziedzinie. Każda ukończona Kwesta da Posturę Bohatera, która wliczana będzie do całości w Rankingu, oraz Kryształy Bohaterów, potrzebne do dodawania przedmiotów w Sklepie Sojuszu.

Członkowie Sojuszu, którzy złożyli darowizny na rzecz Kwesty , otrzymają Monety Bohaterów, których można użyć w Sklepie Bohaterów.

Jeśli nie uda Ci się ukończyć Kwesty w określonym czasie, nagrody Sojuszu zostaną zredukowane proporcjonalnie do stopnia ukończenia Kwesty. Nie będzie to miało wpływu na nagrody osobiste.

Osiągnięcia Bohaterów

Po wybudowaniu Sali Bohaterów Twój Sojusz zdobędzie specjalne osiągnięcia oraz nagrody osobiste i nagrody Sojuszu. Osiągnięcia można zdobywać jedynie w czasie istnienia Sali Bohaterów i tylko jeden raz.

Rankingi

Sala Bohaterów posiada 2 nowe Rankingi: Ranking Punktów Świętowania (resetowany co tydzień) oraz Ranking Postury Bohaterów (nie resetuje się, pokazuje Sojusze, które zdobyły najwięcej Postury przez cały czas.)

Sojuszniczy Sklep Bohaterów

Aby wejść do sklepu, naciśnij na ikonę sklepu na stronie Sojuszu.

Tylko członkowie o randze R4 i wyższej mogą użyć Kryształów Bohaterów by dodać przedmioty do sklepu, gdzie wszyscy członkowie mogą je kupić za Monet Bohaterów. Możesz także sprzedawać przedmioty ze swojego Plecaka by zarobić Monety Bohaterów.


Gry podobne