Futbolcup to jeden z najbardziej rozbudowanych menadżerów piłki nożnej online jakie do tej pory widziałem. Systemy w niej działają podobnie do tych znanych nam z GoalUnited czy Campo Kickers, a zagramy w nią za darmo za pośrednictwem przeglądarki internetowej. 

W Futbolcup zarządzamy swoją drużyną futbolową, będziemy odpowiedzialni za cały klub i wszystko co jest z nim związane, zajmiemy się zakupem nowych zawodników, weźmiemy pod swoje skrzydła finanse klubu i wszystko co związane z kibicami. Gra istnieje już ładnych parę lat, a z tego co pamiętam to już w 2007 roku zdobyła tytuł „Najlepsza gra internetowa”, więc jak na swoje czasu to całkiem rozbudowana i wciągająca pozycja, choć jak wiemy jeszcze w tych latach nie miała za bardzo z kim i czym konkurować.


big0

Jest to już druga gra piłkarska na koncie wydawcy Upjers, który obecnie wydaje również inną grę o podobnej tematyce – 11 Legends. Wszystko rozpoczynamy od podstaw, czyli od zebrania składu swojej drużyny, która po odpowiednim treningu będzie gotowa, aby ruszyć na mecze z innymi drużynami. Jednak my jako trenerzy musimy zdecydować o tym kogo wystawić do meczu, a kogo nie i w dodatku dobrze by było ich ustawiać na jak najlepszych pozycjach.

Jednak bez odpowiedniego zastrzyku gotówki nie będziemy w stanie nic zrobić i tutaj przydałby się jakiś sponsor, ale sam nas nie znajdzie i do nas należy odnalezienie tego pierwszego, aby sfinansował nam początkową działalność całego klubu. To my w Futbolcup odpowiadamy także za reklamy, wystawienie sklepików podczas meczów i za rozmowy z różnymi mediami. Oczywiście wszystko może pójść o wiele łatwiej jeśli stać nas na zakup dostępnych pomocników, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą będą nas wspierać w kolejnych minutach zabawy.


Niestety jeśli szukacie gry, w której będziecie mogli oglądać swoje mecze, albo aktywnie w nich uczestniczyć to źle trafiliście, Futbolcup to przede wszystkim gra tekstowa, więc wszystko co się wydarzy jest opisane i to jedyna prezentacja całej rozgrywki.

Zdjęcia z gry


Gry podobne