Gra 11 Legends to tak zwany Menadżer Futbolu, gdzie gracze wcielają się w rolę zarządcy własnego klubu piłkarskiego, a pewnie wielu z Was, zwłaszcza chłopcy od dawna marzyło o takim zawodzie, bo chyba już zostanie astronautą jest passe. Jednak właśnie dzięki owej grze, która przybyła do nas wprost ze stajni Upjers możemy spełnić swoje najskrytsze marzenia. Jako menadżerowi zespołu zyskamy pełną kontrolę nad każdym aspektem, który dotyczyć będzie prowadzonej przez nas drużyny.

W grze 11 Legends jest nawet pewna historia w tle, a wszystko zaczyna się od tego, że miejscowa drużyna piłki nożnej nie przynosiła ostatnio wielkiej chluby mieszkańcom, a ich liczne porażki sprawiły, że sponsorzy się wycofali, a klub stanął na skraju bankructwa. Nawet fani powoli odwracają się od swojego klubu, gdyż stracili wszelką nadzieje na powrót najlepszych czasów i na odnowienie świetności swojej drużyny. Nagle pada propozycja, abyśmy to właśnie My zostali menadżerami klubu i postarali się dać drużynie drugą szansę. I tu zaczyna się Nasza rola.


11legends

Oczywiście naszym pierwszym zadaniem w grze 11 Legends będzie dobranie odpowiednich zawodników do tytułowej jedenastki, ale to nie wszystko. Każda drużyna jak w prawdziwym życiu potrzebuje odpowiednio wyszkolonej kadry, zarówno technicznej, medycznej jak i szkoleniowej, więc dobór odpowiednich ludzi wpłynie na przyszłe sukcesy, a i tak przyjdzie nam się ich co nieco doszkalać w trakcie naszej zabawy.

Jednak to nie wszyscy czym musimy się tutaj zająć bo do naszych obowiązków zalicza się jeszcze całe mnóstwo innych czynności jak choćby opieka nad początkowo raczkującą siedzibą całego klubu. To znaczy w sumie tyle, że przyjdzie nam się dostawiać odpowiednie budynki, z których każdy pełni inną rolę, ale samo postawienie ich nie przyniesie nam takich zysków jak po ich ulepszeniu. Tak samo zatrudnienie odpowiedniej kadry nie jest końcem naszej działalności w tym temacie, musimy ich troszkę przypilnować, od czasu do czasu kontrolować ich pracę/działania. Bo tak naprawdę im lepiej wyszkolony będzie nasz personel i im lepsze będzie miał warunki pracy (które my musimy stworzyć) tym dynamiczniej i prężniej rozwijać się będzie nasza drużyna jak i o wiele wydajnie będzie prosperował cały klub w tym nowym menadżerze piłkarskiego klubu.


11 legends boisko

Jak widzicie wszystkie te elementy składają się w jedną całość i to od tego jak my będziemy zarządzać nimi zależy sukces naszej drużyny, a przecież nikt nie chce prowadzić ekipy piłki nożnej, która nie wyjdzie nawet z podstawowej ligii. Dlatego też ważne jest, aby każdy przeprowadzony trening w grze 11 Legends był optymalny, a jeśli chcemy aby każdy z zawodników zawsze cieszył się dobrą kondycją to profesjonalny zespół medyczny jest w tym przypadku podstawą. Dodatkowo z dnia na dzień i w miarę rozwoju kariery naszej drużyny musimy rozbudowywać cały stadion, aby w ten sposób mógł pomieścić ciągle rosnącą rzeszę fanów. I to w dużej mierze od poziomu naszego zespołu zależy to jakie funkcje i możliwości zostaną nam odblokowane, a jak wiemy im więcej opcji, tym wszystko szybciej i sprawniej się kręci, a my przy tym zbieramy o wiele większe profity, które można inwestować w dalszy rozwój klubu. Na pewno też żaden prawdziwy fan piłki nożnej nie może pominąć okazji, aby zakupić dla swojej drużyny światowej sławy piłkarzy, co podniesie nie tylko morale, ale i skuteczność podczas meczów/turniejów/mistrzostw.

11 legends klub


Gra posiada dość dobrą grafikę, ale jakby komuś nie spodobała się to mamy inne alternatywy jak choćby Go2Goal, czy też 11 x 11. Ale tak czy inaczej gra 11 Legends to całkiem niezła symulacja gry w nogę, jednak trzeba czasem nieźle pogłówkować, aby osiągnąć choć minimalny sukces.


Gry podobne