Gole, potocznie przez graczy zwane Golsami w 11 Legends to waluta premium, którą możemy kupić zarówno wydając na to realnie zarobione pieniądze jak i niekiedy udaje je się pozyskać w trakcie rozgrywki zupełnie za darmo. Od pewnego czasu wydawca gry organizuje masę akcji promocyjnych, dzięki którym piłkarze zrzeszający się w 11 Legends mogą dostać kilka Golsów.

Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o tej walucie to zapraszam do zapoznania się z poniższym poradnikiem.


W jaki sposób mogę otrzymać gole?

Gole w grze przeglądarkowej 11 Legends najprościej zdobywać kupując ją za prawdziwe pieniądze w sklepie gry, ale również za darmo możemy je zdobywać dzięki specjalnym wydarzeniom, czy podczas wykonywania konkretnych czynności.

Czasami na Desercik.pl publikowane są również kody bonusowe do 11 Legends, z których można pozyskać dodatkowe Golse, więc zobaczcie na spis wszystkich kodów promocyjnych do gry.

Co mogę zrobić za pomocą goli?

Za gole/golsy możemy wykupić konto premium, albo wymienić je na kasę w grze (L$). Obecnie przelicznik jest dość korzystny bo za jednego Gola otrzymamy 20L$.


Dodatkowo w 11 Legends rozbudowując budynki na wyższych poziomach musimy posiadać Gole, podobnie jest z lepszym wyposażeniem dla zawodników i opłatami dla trenerów.

Czym jest konto premium i w jaki sposób mogę je aktywować?

Podobnie jak w innych grach, konto premium w 11 Legends różni się od zwykłego konta nowymi funkcjonalnościami, ale możemy grać normalnie nie korzystając w ogóle z jego zalet. Konto premium w grze zakupimy w 3 różnych pakietach, w trzymiesięcznym, półrocznym i rocznym.

Jakie opcje premium dostępne są w grze?

Lista przyjaciół z 24 zamiast 12 miejscami


  • 8 meczów na dzień (5 meczów możliwych jest bez konta premium)
  • 15% więcej punktów i L$ na mecz

Gry podobne