Pewnie już znacie na tyle dużo menadżerów piłki nożnej, że kolejny was wcale nie zaskoczy, ale może jednak. Chcecie poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa? Macie ambicje, które poprowadzą was team to mistrzostw świata? Jeśli tak to zwrócić musicie uwagę na grę przeglądarkową Campo Kickers

Campo Kickers to nie tylko przyjemność z samych rozgrywek ligowych, ale również wielka odpowiedzialność za zawodników i drużynę, a i jeszcze większa kasa, która stoi za tym wszystkim i sprawia, że biznes sportowy, zwłaszcza dotyczący piłki nożnej się jakoś kręci. Jednak na samym starcie nie wszystko jest tak kolorowe jak mogłoby się wydawać. Nasza drużyna będzie trenowała nie na zwykłym boisku, ale na czymś co bardziej przypomina łąkę, a nasi zawodnicy przebierać się będą w starych, drewnianych budkach. Jesteśmy biedni i stroje nawet mają wiele dziur nie mówiąc już o piłkarskich korkach. Tym samym rzeczywiście nasza kariera jest budowana od samym podstaw, nic nie przyjdzie nam łatwo i wszystko musimy wywalczyć.


Wszystko jednak odmieni się jak za sprawą magicznej różdżki po znalezienie pierwszego sponsora. Będą nam oni służyli pomocą finansową, która na pewno przyda ci się do rozpoczęcia profesjonalnych treningów i wybiciu się w branży, a także taki zastrzyk gotówki będzie dobrym motorem napędowym do rozwoju kariery każdego piłkarza w zespole. Grając w poważniejszych meczach zostaniemy zauważeni przez jeszcze hojniejszych sponsorów itd. My jako trenerzy staniemy przed wieloma skomplikowanymi decyzjami, które wpłyną na przyszłość całego zespołu, dlatego Campo Kickers mimo swojego niepozornego wyglądu stanie się polem rozgrywek nie tylko sportowych, ale i politycznych czy czysto ekonomicznych.

campo_468x60_27-03-14

Jako doświadczony już trener i menadżer drużyny w Campo Kickers zaczniemy rozmyślać na odpowiednią taktyką i ustawieniami na boisku, a to już będzie uzależnione od możliwości każdego piłkarza i jego uwarunkowań jako sportowca. Jednak, aby grało im się lepiej musimy zadbać o najnowsze wyposażenie jak i o budowę ośrodków kluczowych dla działania klubu piłkarskiego. Jednak nie wolno nam zapominać nigdy o swoich korzeniach i czasami warto powrócić na boisko szkolne i powalczyć z dopiero kreującymi się drużynami znajomych, aby mieli łatwiejszy start.


Darmowe kiełbaski i zarabianie kasy

Kiełbaski w Campo Kickers to waluta premium, dzięki której przyśpieszamy budowę, możemy zdobyć wydajniejszego trenera czy dokupić nowszej klasy sprzęt dla zawodników. Kiełbaski zdobywamy z różnych źródeł, za darmo można je dostać z dofinansowania z gminy, a także niektóre osiągnięcia kończą się nagrodą w postaci kilku sztuk owej waluty. Jednak na szybko możemy je kupić za prawdziwą kasę wystarczy pójść do Rzeźnika.

campo kickers 010

W grze mamy także zwykłe pieniądze, które będą najczęściej używaną walutą w grze, również zarabiamy je z dofinansowana z gminy, ale większe ilości mamy od sponsorów i za osiągnięcia. Oczywiście z samych meczy również wyciśniemy nieco grosza, albo za transfery dobry zawodników czy podczas organizowanych imprez.


Treningi i wizyty w szatni

Wiecie jak ważny jest dobry trening przed kolejnymi meczami i tutaj w Campo Kickers możemy prowadzić sesje treningowe dla swoich graczy, ale ich ilość jednego dnia jest ograniczona i zależy od wielu czynników jak choćby od zmotywowania członków ekipy, a ci bez dobrej motywacji po prostu nie biorą udziału w treningach. Możemy zmotywować swoich zawodników przez bardzo proste czynności i tutaj bardzo ważne jest, aby dbać o czystość szatni czy samego boiska. Motywację można chwilowo zwiększać dzięki dostępnym w grze bonusom. Ilość treningów zależeć będzie także od rozbudowy posiadanej przez nas infrastruktury.

Pewnie zaskoczycie się, gdy niektóre z treningów okażą się dla was niedostępne, będą zablokowane, ale nie martwcie się bo to oznacza, że wasz trener jest za cienki w uszach i musicie go nieco podszkolić.

Ligi i mecze turniejowe

Nie wiem czy wiecie, ale w Campo Kickers można tworzyć również własne ligi, a nie tylko dołączać do tych istniejących. Aby móc to zrobić musimy posiadać wybudowaną bramę ze stodoły i linie z kamyków, a także mieć na swoim koncie co najmniej dwa mecze sparingowe – to są identyczne wymagania jak w przypadku próby dołączenia do ligi założonej przez innych graczy. Jeśli do naszej ligi dołączą drużyny, oczywiście w odpowiedniej ilości, to zostanie ona aktywowana i będzie ogólnie dostępna.
campo_468x60_27-03-14

Wyposażenie klubu i zawodników

Spójrzcie na listę swoich zawodników, widzicie te numerki przy ich nazwiskach? Jeśli tak to oznaczają one procentowy wpływ posiadanego przez nich wyposażenie na efekty jakie daje jak i liczy się do tego ich motywacja itd. Posiadane wyposażenie przez zawodnika musi zostać zużyte i nie uda wam się go sprzedać choćbyście nie wiem czego próbowali. Oczywiście da się je usunąć, ale nigdy sprzedać.

W Campo Kickers mamy także przedmioty specjalne, które w sklepie widzicie otoczone na żółto. Są to elementy epickiego wyposażenia w grze i są one o wiele silniejsze, lepsze i … sami się przekonacie. Niestety każdy taki sprzęt (żółty) to koszt w kiełbaskach, więc nieco zakupy tych elementów odchudzą nasze portfele.

Mecze z innymi graczami

W grze zmierzymy się z innymi graczami, ale jeśli chcemy wybrać konkretnego z nich musimy iść do jednej z okolicznych spelunek. Tam wyszukujemy na przykład swojego znajomego i wciskamy Zagraj. Przed rozpoczęciem meczy nasz przeciwnik, którego wyzwaliśmy, musi wyrazić zgodę na grę.

Zdjęcia z gry:


Gry podobne