W realnym świecie jeszcze daleko ludzkości do kolonizacji Marsa, ale wkrótce może to być możliwe w wirtualnym świecie gry Forge of Empires.

Będzie to całkowicie nowy świat, pożegnacie się wnet z Ziemią i wyruszycie na kolonizację Marsa. Era Kosmiczna zbliża się wielkimi krokami, a obecnie w wielu krajach można ją testować na betaserwerach. Nie wiadomo do końca do kiedy potrwają testy i kiedy ruszymy oficjalnie w kosmos, ale już teraz mamy dla Was parę informacji z nadchodzącej aktualizacji.


Kapitol na Marsie w Erze Kosmicznej

Kapitol na Marsie w Erze Kosmicznej

Wraz z Erą Kosmiczną ruszy seria nowych zadań, dzięki nim odwiedzimy Czerwoną Planetę, gdzie założymy kolonię. Czeka nas tam 51 misji fabularnych, 46 zadań pobocznych i 14 misji powtarzających się cyklicznie. Nie zabraknie także nowych budynków, technologii czy jednostek. Z tego co mi wiadomo pojawi się wśród budynków ogromny teleskop, który każdego dnia dostarczy nam towary z poprzednich epok. W Kuźni pojawi się pięć nowych jednostek, będzie coś dla fanów Tesli jak i silnie opancerzona machina wojenna, która na zagranicznych serwerach nazywa się Steel Guard. Wszystkie nowe jednostki będą miały system AR, a to z kolei pozwoli im zadawać podwójne obrażenia z każdym atakiem.


Gry podobne