Rubiny w My Café: Recipes and Stories (Moja Kawiarnia) znajdziesz obok monet i diamentów na górze ekranu (od poziomu 8). Za rubiny możesz w miasteczku kupować i ulepszać stylowe budynki, dzięki czemu twoja kawiarnia stanie się naprawdę wyjątkowa.

Dodatkowo budynki te pomogą ci osiągnąć lepsze wyniki na festynie. Dzięki każdemu ulepszeniu budynku możesz wykonywać jedno dodatkowe darmowe zadanie.


Stylowe budynki można przechowywać w miasteczkowym magazynie bez względu na status gracza w miasteczku. Po opuszczeniu miasteczka budynku można zawsze użyć w kolejnym miasteczku.

Jak zdobyć rubiny?

Rubiny możesz zdobywać od poziomu 8. Potrzebujesz do tego stylowego sprzętu, który się pojawia na poziomie 7. Otrzymasz je za każde ręcznie wykonane zamówienie, przy którym korzystasz ze stylowego sprzętu.


Dodatkowo rubiny można zdobywać za wykonywanie zamówień miasteczkowych i zadań festynowych. Waluta ta jest również nagrodą za festyny.

Ulepszenia za rubiny

Każde ulepszenie stylowych budynków kosztuje odpowiednio 30, 500, 5000, 50 000 i 150 000. Każde ulepszenie daje jedno dodatkowe darmowe zadanie.


Skrzynia na rubiny

Koszt powiększenia skrzyni na rubiny to 25, 285, 450 i 950 diamentów za każde ulepszenie. Skrzynia będzie mogła pomieścić odpowiednio 3000, 25 000, 100 000 i 250 000 rubinów.

Czy można wymienić monety na rubiny?

Po wzniesieniu pierwszego stylowego budynku w pobliżu twojej kawiarni pojawi się bankomat. Możesz w nim wymieniać monety na rubiny. Wymiana trochę potrwa, a je status możesz sprawdzić w oknie bankomatu. Aby to przyśpieszyć, użyj klejnotów.

Klikając ikonę znajdującą się obok licznika rubinów, zobaczysz pojemność swoje skrzyni na klejnoty i ją powiększysz, by pomieściła więcej rubinów.

Dodatkowe informacje

  • Cena pierwszego płatnego zadania to zawsze dziesięć klejnotów
  • Jeśli zmienisz styl swojego budynku, ale wciąż będziesz mieć ten samo poziom, nie otrzymasz kolejnych darmowych zadań.
  • Maksymalny poziom stylowego budynku to 5.
  • Bankomat pojawia się po wzniesieniu pierwszego stylowego budynku
  • Zegar bankomatu pokazuje czas, który musisz odczekać na swoje rubiny. Możesz przyśpieszyć ten proces, używając klejnotów.
  • Zadania premiowe mają zastosowanie do wszystkich festynów pod warunkiem, że posiadasz stylowy budynek.
  • Inni gracze mogą zobaczyć twój stylowy budynek i sprawdzić w ten sposób, ile masz darmowych zadań.
  • Porozmawiaj z Fernando, jeśli nie widzisz w swojej kawiarni licznika rubinów.
  • Stylowe budynki nie mają wpływu na napiwki.
  • By przejść do kasy miasteczka, kliknij biały budynek znajdujący się w miasteczku.

Gry podobne