Castle Clash (Wiki PL) – zbiór poradników

Wywalcz sobie drogę do chwały i sławy w Castle Clash, grze w którą zagrało już ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie. Do niej właśnie przygotowaliśmy wam kilka ciekawych poradników, które pozwolą wam łatwiej zrozumieć mechanikę rozgrywki. Wszystko ubraliśmy w formę mini Wiki po polsku, abyście mogli łatwiej zrozumieć każdy aspekt gry. 
Zajmij się więc teraz rozbudowaniem swojego miasta, twórz własne legiony złożone z potężnych bohaterów i prowadź wraz z nimi mistyczną armię potworów, zarówno tych małych jak i nieco większych. Walcz o bogactwa, o wyższe pozycje w rankingach i zostań na końcu największym władcą świata Castle Clash.

  • Poradnik dla początkujących – tutaj znajdziesz podstawowe informacje na temat gry, kilka cennych wskazówek, które pozwolą Ci uzyskiwać znacznie szybciej to na co inni pracowali tygodniami. Ważne jest, aby czytając jakikolwiek poradnik mieć również własny plan na rozwój, nie ograniczać się jedynie do wyznaczonych schematów.
  • Ustawienia bazy – obrona jest czynnikiem kluczowym w grze, niekiedy jest ważniejsza niż sam atak na inne miasta. Jeśli dobrze zaplanujemy rozstawienie budynków w bazie to mamy szansę na dość spore zyski, a nawet jak przegramy to warto dokonać zemsty na swych oprawcach.
  • Gemy, Shards, Might i Odznaki Bohaterów – surowce jak i dostępne waluty są bardzo ważne w procesie rozwoju. Poradnik wyjaśni nam do czego służą i jak je zdobywać za darmo, choć w przypadku darmowych metod nie mamy wielkiego pola do popisu.
  • Jak zdobyć legendarnych bohaterów? – bohaterowie są cennym nabytkiem w naszej armii, ale wiedza która pozwala zdobywać jedynie tych legendarnych bywa bezcenna i dlatego w tym poradniku dajemy wam wskazówki jak ich pozyskać.
  • Nagrody za codzienne logowanie – tutaj wyjaśnimy dokładnie na czym polegają nagrody za codzienne logowanie, czyli za aktywność w grze, która przekłada się każdego dnia na coraz wyższe nagrody.
  • Lista osiągnięć – to co możemy osiągnąć w grze przekłada się także na cenne nagrody, zwłaszcza na diamenty, które nie tak łatwo zdobywa się za darmo i w większości wypadków są niezbędne jeśli chcemy mieć choćby większe ilości pracowników.
  • Tytuły szlacheckie – im wyższe tytułu szlacheckie są nam przyznawane tym większe zyski uzyskujemy z tego tytułu. Troszkę wyszło mi masło maślane, ale jeśli zajrzycie do poradnika to zrozumiecie do dokładnie miałem na myśli.
  • Wszystko o jednostkach burzących – jednostki są trzonem każdej armii, bez nich nie przeprowadzimy żadnego ataku, ale równie ważne jest to, aby w określonym czasie zniszczyć jak najwięcej budynków w wiosce przeciwnika i tutaj doskonale sprawdzają się jednostki burzące, więc zachęcam do zapoznania się z poradnikiem.
  • Herby (Crests) – jeśli chcesz poznać listę wszystkich herbów dostępnych w grze to ten poradnik jest dla Ciebie idealny. Dowiesz się tutaj również o możliwościach ich łączenia jak i poznasz przeznaczenie każdego z nich.