Chcecie przetestować grę Call of Alliance? Macie okazję już dziś, gdyż właśnie rozpoczęła ona fazę otwartych testów beta, po której wydawca nie planuje wipe, czyli czyszczenia kont i cały progres z OBT zostanie zachowany po oficjalnej premierze. Dziś jednak chciałem Wam zaoferować 400 paczek do gry, które pozwolą nam na dobry start. Kody bonusowe działają zarówno dla nowych jak i już istniejących kont, ale na jednym koncie zadziała tylko jeden bonusik, więc nie bądźcie zachłanni i zostawcie coś dla innych graczy.

Nie wiem co znajduje się w środku każdej paczuszki, ale na pewno będzie to coś cennego, czego nie wyrzucicie ot tak w kąt. Kody znajdziecie na stronie, którą podajemy poniżej, ale aby zobaczyć adres musicie kliknąć na jeden z butonów:
[sociallocker]Tutaj znajdziesz kody.[/sociallocker]


Call of Alliance to kolejna gra przeglądarkowa zaliczana do gatunku RPG i osadzona w świecie fantasy. Gracze mogą rozwijać umiejętności swojej postaci, łączyć je ze sobą, ulepszać ekwipunek, jeździć na wierzchowcach czy dołączyć do innych graczy i przeżywać niesamowite przygody w świecie gry. Gra zawiera masę różnorakich trybów gry, jest ich ponad 20 jak i każdy z nich ma desygnowaną instancję. Oczywiście nie zabraknie tutaj walk PvP jak i wojn frakcji.

[youtube id=”XbG9vt8gYus” width=”633″ height=”356″]


Gry podobne