Chaos Angels, czyli Aniołowie Chaosu to nowa gra MMO stworzona przez Oasis Games (Legend Online), która przeniesie nas do świata stworzonego w oparciu o popularne mity i legendy zachodniej cywilizacji. Wcielamy się tutaj w wybrańca, bohatera którego zadaniem jest uratować przepiękną boginię, ale droga do tego jest długa i zasiana tysiącami przeszkód i potyczek w potworami którym codziennie musimy stawić czoła.

Tak naprawdę w grze bohater nasz do bohaterka, a już mówiąc szczegółowo to bogini, które nie tylko musi zadbać o bezpieczeństwo swoich wyznawców do i uratować inne boginie uwiezione przez mroczne siły zła. Do wyboru mamy Boginię Mrozu, Ognia, Nocy, Koszmaru, Młodości, Morza, Ciemności i Niedoli. Fabuła gry nawiązuje wyraźnie do mitologii nordyckiej, a dokładnie do Ragnorak, czyli zmierzchu bogów. Wraz z uwolnionymi boginiami musimy stanąć do walki, aby zapobiec całkowitej zagładzie panteonu nordyckich bóstw.


Chaos Angels 001

 

Magia to dopiero początek

Gra Chaos Angels łączy w sobie coś więcej niż elementy MMO przeplatane z klasyczną budową postaci RPG. Jest tu pewna magia, iście gotycka, która wraz z nowatorskim projektem gry od strony graficznej kreuje nam idealny świat w którym magia łączy się z rzeczywistością, a rzeczywistość staje się czystą magią.


[adsense][adsense]Oprócz tradycyjnego systemu tworzenia i personalizacji postaci nasz anioł, bóstwo czy bogini może być zarządzana, dostosowywana w czterech wymiarach. Dzięki codziennej porcji mozolnego treningu efekty i wzmocnienie postaci będzie widoczne podczas rozgrywki, jednak na każdy trening i szkolenie musimy wyłożyć pewną ilość surowców. Co więcej trening, aby był skuteczny musi być niemalże nieustanie kontynuowany, gdyż dopiero wtedy rutyna i kunszt łączą się ze sobą dając nam niezwyciężonego herosa. Aby jednak bogini osiągnęła szczyt swoich mocy, gracze muszą starać się utworzyć dla niej najsilniejsze artefakty, a jednym z nich jest tzw. święte odkrycie.

Chaos Angels 002

[adsense]Chaos Angels to coś więcej niż zwykła walka bogów czy słynnych bohaterów, ale to również epickie batalie, które mogą mieć zasięg ogólnoświatowy, a w przypadku omawianej gry – międzyserwerowy. Nie zabraknie tutaj pojedynków jeden na jednego, ale nie na tym opiera się cały system walk. Możemy toczyć pojedynki drużynowe, organizować turnieje międzyserwerowe, albo ruszyć ku przygodzie na mapie wzorowanej DoTĄ, gdzie zmierzą się dwie drużyny po pięciu graczy. Tak czy inaczej zawsze będzie tutaj coś do zrobienia, odkrycia i ktoś kogo musimy uratować.


Chaos Angels 003

Zdecyduj jakim zostaniesz herosem, jak pokierujesz swoją piękną boginią, gdyż od tego zależy czy pojawisz się na rankingu najlepszych, a to przyniesie ci sławę i glorię na kolejne wieki.

Gra Chaos Angels dostępna jest w języku polskim kompletnie za darmo.


Gry podobne